Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül körülbelül 1...

Mennyibe kerül körülbelül 1 havi kontaklencse?

Figyelt kérdés

Már jó pár éve szemüveges vagyok és tavaszra szeretek kontaktlencsét hordani.

Ehhez kell valami orvosi papír, amin rajta van hogy engedi az orvos vagy ilyesmi? És mennyibe kerülhet 1 havi kontaklencse?


Előre is köszi!;)


2015. febr. 18. 21:06
 1/6 A kérdező kommentje:

Szeretnék*

Bocsesz, elìrtam

2015. febr. 18. 21:10
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Fuu hát ez úgy megy nekem, hogy van az orvosilap (amin ugye rajta van a dioptriád).

Nekem azt oda kellett adnom az optikában lévő orvosnak aki adott egy1 hónapos próbalencsét.

Sokan írják hogy maguknak kellett beletenniük. Nekem az orvos tette bele. Aztán kb 15 percig várnom kellett, míg hozzá szokott a szemem, majd ellenőrizte géppel, elmondta hogy hogy szedjem ki, tegyem vissza.


Ára nekem kb 2000 Ft/db, és egy dobozba három van. Nekem meg más a dioptria így 2 dobozzal kell vennem ami 3 HÓNAPRA! 12000+2500 a folyadék. Remélem segítettem.:)

2015. febr. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Előző: *úgy ment

(Bocs, csak telefonról írok)

2015. febr. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Először is egy optikába el kell menned kontaktlencse vizsgálatra és betanításra. Ott kiderül milyen lencse jó neked, és be is kell tenned, ki is kell venni ott rögtön. Az orvos nem nyúlhat a szemedbe egyébként ha te nem akarod, csak szólni kell. Bőven elég ha te berakod magadnak.

Az én lencsém 3 hónapra 5600 ft. + 1200 ft a folyadék Rossmannban hozzá. Lencsét netről rendelem. Optikában dupla ennyibe kerül ugyanez.

2015. febr. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én biofinityt használok, a piacon ennek a lencsének a legmagasabb az oxigén-víz tartalma, az eoptika.hu-ról rendelem. 7ezer 3 hónapra, de én egy pár lencsét 1 helyett 2-3 hónapig szoktam hordani, így kb majdnem hogy ingyen van..:D
2015. febr. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
1 dobozban 3 pár lencse van, 1 pár lencsét 1 hónapig hordhatok. 10000ft a lencse, a folyadék 3000körül van (ezt nem kell 3havonta vennem, mert a nagy kiszerelés nekem sokáig elég). A 3havi szemvizsgálat pedig 2ezer
2015. febr. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!