Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Van egy lány az osztályban...

Van egy lány az osztályban akibe az iskolában a helyes Fiúk nagyon szeretnek. Pedig szerintem semmivel nem okosabb, szebb csak a feneke nagyobb meg a szája mint a többi lányé. Miért van az, hogy a Fiúk meégis rajonganak érte?

Figyelt kérdés
2015. febr. 18. 21:18
 1/6 A kérdező kommentje:
Elnézés az első mondatban a helyesírási hiba miatt
2015. febr. 18. 21:19
 2/6 anonim ***** válasza:
Pont azért amit írtál :D mert nagy a feneke meg a szája...éa gomdolom nem utasítja vissza a fiúkat és flörtölget velük :)
2015. febr. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ennyi leírásból semmi nem derül ki az adott lány személyiségéről... Nekem is szélesebb csípőm van keskeny derekam és jó kis beszélőkém... szeretik is a fiúk hogy nem vagyok egy visszahúzódó alkat és mindenhol feltalálom magam. Na meg nem kell nekik nonstop szórakoztatniuk, mert magam is humoros vagyok.
2015. febr. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát ez csak addig lesz, amíg nem kaptok egy jóféle cigány csajt új osztálytársnak. Utána már a feneke se és a szája se lesz olyan nagy a kis csajnak!XD
2015. febr. 19. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ebben a korosztályban még ez a normális.


Aztán később a fiúkból férfiak lesznek, és változik az ízlésük. De mondjuk azt később is szeretik, ha egy lányt nem kell pátyolgatni, hanem ki tudja nyitni a száját a maga érdekében.

2015. febr. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy nem ugy nagy a szája hogy a maga eredeit nezze hanem ilyen minden lében kanál csajszi meg igazából csakoltogatni tudja a másikat
2015. febr. 19. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!