Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Gél lakkhoz bonder? Savmentes...

Gél lakkhoz bonder? Savmentes primer?

Figyelt kérdés

Itthon magamnak és a családnak csinálom a glél lakkot (mielött mindenki írná igen tdom,h ez egy szakma... nem is ebben dolgozom) Eddig én úgy csináltam,h reszelés stb. rá tettem 3in1 primert erre a 2az 1ebn alap és fedő lakk, ra szín 2x és megint alap és fedő. Ez is jó is volt, de most kaptam egy csomó körmös cuccot ajándékba, amiket nem tudom,h pontosan hogyan kell használni. :(

A savmentes primer miben külömbözik a 3az egybentől, valamivel ki kell egészíteni, illetve mire való a Bonder és hogyan kell használni?Ez meg alap rétegnek, és utána fixálni kell :O csak,mert valahol ezt olvastam. Azt jól tudom,hogy a Top gél a fedő réteg lesz? Köszi előre is. Rosszindulatú "körmösök" mellőzzenek! :)



2015. febr. 19. 13:54
 1/5 anonim ***** válasza:
5%
én nem vagyok körmös de ha leesik a körmöd az össze vissza kenegetéstől akkor majd lehet "vakarózni".elhiszem hogy ez nagyon menő,de van aki sulyos pénzeket fizet azért,hogy tanuljon.aztán jönnek az ilyen csitrik akik elveszik a munkát előlük.jó gombásodást kívánok!!
2015. febr. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

"Rosszindulatú "körmösök" mellőzzenek!"


Bemásoltam,mert úgy látom gondod van az olvasással. Hasonló jókat kívánok én is neked! :)

Ja és nagy összegeket fizetnek... hát "kedvesem" ha te azt tudnád ,hogy nekem mennyi szakmám van és,hogy én mennyi pénzt fizettem ki rá... mégsem okoskodom, ha valaki iskola nélkül végzi azt/azokat amiből nekem iskolám van ... :)

2015. febr. 19. 14:57
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
akinek problémája van az olvasással az nem én vagyok.hiszen írtam hogy nem vagyok körmös.és ne próbálj kioktatni ki vagy te hogy ezt megtedd?!
2015. febr. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Elnézésedet kérem lehet,hogy valóban nem az olvasással van problémád,hanem az értelmezéssel. Nem tudom kettőnk közül ki aki oktat,és csitrizi a másikat! További szép napot!
2015. febr. 19. 15:34
 5/5 anonim válasza:
Első válaszoló! Te vagy felháborodva, hogy hogy beszél veled? Az első hozzászólásodban lecsirtrizted! Nem tudom mit vársz Drága Okoskodó!
2015. szept. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!