Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lebarnult bőr világosítása,...

Lebarnult bőr világosítása, hogyan lehetséges?

Figyelt kérdés
Régen hófehér volt a bőröm, de anno nyáron lebarnultam nagyon véletlenül. Azóta nem kopott ki teljesen sajnos de nagyon hiányzik a hófehér bőröm. Most is fehér eléggé de én hofehér akarok lenni újra, még a fürdőruhám nyoma is látszik pedig 7 honapja volt hogy lebarnultam... elég lenne az arcomat fehéríteni, de hogyan??? :(
2015. febr. 20. 12:10
 1/7 anonim ***** válasza:

Puderrel.


Egyebkent van az a barnulas, ami nem fog elmulni, a borod termeszetes vedekezo reakciojat nem lehet csak ugy 'elmulasztani'.

2015. febr. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bőrradír, citromlé stb. Lehet kísérletezni, csak azért módjával, mert különösen a vékony, érzékeny bőrt megviseli a túlzott hámlasztás.
2015. febr. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Basszus citromlét ?? Savas kémhatású és gondolom, ha a kérdezőnek van esze nem fogja magát savval borogatni
2015. febr. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi a baj a savas kémhatású dolgokkal? A kozmetikai szerek közt akadnak AHA-savas hámlasztó kezelések, a hüvely flórája pl. természetesen savas, nem beszélve a gyomrunkról.. Szóval azért ne csinálj már úgy, mintha a citromlé a legdrasztikusabb dolog lenne, amit valaha valaki a bőrére kent...
2015. febr. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
citromlét probálam de semmi nem történt :D
2015. febr. 20. 15:01
 6/7 anonim ***** válasza:
hát azért a nyers citromlé meg az AHA savas krémek nem ugyanazok... tök más a ph-juk. a citromlevet felejtsd el. de az AHA savas hámlasztók viszont nagyon jók, tud fehéríteni is. én a paulas choice márkát olvasom. jó még a c vitaminos szérum is, az arbutin tartalmú krémek, és az ephelis gél.
2015. febr. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az előttem emlegetett AHA krémeket ajánlom.. azok tényleg jók. És mindig használj fényvédőt, ne csak nyáron.
2015. febr. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!