Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyit keres átlagosan egy...

Mennyit keres átlagosan egy magyar modell (nem playmate) itthon, és hogy lehet jelentkezni mit kell tenni?

Figyelt kérdés
Jah és persze mennyit kell fizetni ha kell, és meg éri e? Melyik ügynökséghez éri meg legjobban jelentkezni? Persze ha valaki tudna olyan ügynökségek nevét mondani amik az Andrási út fele vannak azt is nagyon megköszönném:))
2010. febr. 12. 21:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Kezdem az elején. Magyarországon rengeteg modell-jelölt van, mondhatni túltelített a piac. Szinte minden fiatal lány, sőt egyre több fiú modell akar lenni. Ebből adódóan nagyon sok modellügynökség van, de csak néhány nagy, nemzetközileg is ismert és elismert modellügynökség van Magyarországon. Ha látnak benned tehetséget, íratnak veled szerződést, és megcsinálják a portfóliódat INGYEN, hiszen a közeljövőben úgyis hasznossá tudnak tenni.

A legtöbb "modellügynökségnél" azonban súlyos tízezreket, sőt százezreket gombolnak le a páciensről, és ígérnek fűt-fát, de ez az esetek nagy részében ráfizetéses a modell-palántáknak. Az ilyeneknek ne dőlj be!


Más: egy valóban komoly ügynökségnél el kell érned az általuk megkövetelt arányokat, súlyt, ha valami nem stimmel, valószínűleg közbeavatkoznak, vagy nem kapod meg az adott munkát. Szigorúan megszabják hogy mit ehetsz és mennyit. És a modell "szakma" sem örök, mert mindig van bőven az utánpótlásból.

2010. febr. 13. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Először is köszönöm a választ:) Azért is kérdeztem mert nem értettem hogyan van az hogy mások panaszkodnak hogy nagyon sokat kell vagy kellett fizetniük, és nekem volt alkalmam pár évvel ez előtt, az egyik nagyobb ügynökséghez kellett elmennünk meg is csinálták ingyen, de akkor még nem akartam ezt az egészet:S amit már azért nagyon bánok:S Csak az a baj hogy már az ügynökség nevére sem emlékszem és csak annyira emlékszem hogy az andrási útról kell lefordulni kb az Oktogontól 2megállónyira földalattival...:S
2010. febr. 13. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!