Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lehetek így modell? (tobbi lent)

Lehetek így modell? (tobbi lent)

Figyelt kérdés
Azt mondjak szep az arcom es az alkatom is megvan hozza, hogy modell legyek. 166cm vagyok, 48kg, de meg novesben vagyok. De nem ez a lenyeg, hanem az, hogy kisse anyajegyes vagyok mindenhol, az arcom kicsit szeplos, es van a mellemnel es a medencemnel ket db kb 1cm-es heg. Ezek a dolgok mennyire szamitanak?
2015. febr. 23. 19:50
 1/2 anonim ***** válasza:

A modelleknél alap dolog a maggasság (min. 170-172 és ez az alja a 166 cm pedig nem egy nagy méret) plusz soványnak kell lenned nem vékonynak, meg normálisnak hanem soványnak (palvin barbi 174 cm és 54 kg). Egyik modellügynöksegnel 90-60-90 a max kormeret de a kisebb jobb.

plussz karakteres szép arc es arcbor a borodnek is olyannak kell lennie hogy ha messzirol neznek ne tunjon fel senkinek a heg (kozeli kepen photoshoppoljak).

2015. febr. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
2020. jún. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!