Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha a nők nem borotválnák a...

Ha a nők nem borotválnák a lábukat, olyan szőrös lenne, mint a pasiknak?

Figyelt kérdés
2015. febr. 24. 13:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Kb. bár ez genetika is meg, hogy milyen színű a szőr, de azért a sűrűség ritkább...Sajnos a páromon tapasztalom ezt, mert 3 éve nem foglalkozik vele. Barnabás
2015. febr. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Változó. Mind ahogy minden férfinak sem ugyanolyan szőrös, más a színe, sűrűsége, vastagsága.

Ugyanúgy nőknél is van, akinek sötétebb, több, van, akinek világosabb. Van akinek nagyon hosszú, van akinek inkább pihe.

De úgy általánosságban, a nők kevésbé szőrösek, mint a férfiak.

2015. febr. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egyénenként változó. Nekem nem olyan erős, mint a férfiaknak :D Amikor nem volt pasim, télen ugyhagytam.
2015. febr. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem,mert én 11 éves korom óta borotválom,de most,mivel egyedül vagyok,már nem kinlódok vele nekem bizony már férfias.
2015. febr. 24. 13:48
 5/8 anonim ***** válasza:
Amíg nem mész uszodába vagy strandra és nincs újra pasid szerintem ne is borotváld mert csak erősödik...
2015. febr. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen,pontosan ezért hagytam meg így téli időszakra,mert már így is brutálisan erős.
2015. febr. 25. 06:17
 7/8 anonim ***** válasza:
A pasimnak fele olyan szőrös nincs a lába mint nekem... neki szőkés ritka a szőre, nekem ha kinő akkor full fekete dzsungel... ez van, ezt dobta a genetika.
2015. febr. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
pl epilálás?
2015. febr. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!