Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért van az hogy egyik nap...

Miért van az hogy egyik nap nagyon jóképűnek látom magam, másik nap meg nagyon csúnyának? Mindig ugyanúgy nézek ki és ezt csak én látom így, vagy lehetséges, hogy tényleg egyik nap helyes vagyok, másik nap meg csúnya?

Figyelt kérdés
16/f

2015. febr. 27. 21:11
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen lehetséges. Csúnyavérűség a kór neve. Lappang (ekkor szép a beteg), majd előtör (ekkor csúnya), majd megint lappang, emgint előtör, és így tovább. Sajnos gyógymód nincs rá.
2015. febr. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
az adott hangulatunk és közérzetünk nagyban meghatározza azt, hogy hogyan látjuk saját magunkat. amikor nem jó a kedvem akkor én sem tetszem magamnak, nem áll rajtam semmi sem jól, a hajamat sem tudom normálisan megycsinálni, stb...
2015. febr. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!