Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan tanulhatnék meg spárgázni?

Hogyan tanulhatnék meg spárgázni?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok, de nem vagyok valami hajlékony, viszont szeretnék megtanulni spárgázni. hogyan sikerülhetne?
2010. febr. 13. 21:21
 1/4 anonim ***** válasza:

tornázz sokat, és nyújts sokat lábra főleg...

szerintem, amuyg nemtudom :D

2010. febr. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha azt mondod hogynem vagy túl hajlékony akkor otthon ne is próbálkozz ilyenek elsajátításával mert a vége egy jó kis ínszallagszakadás lesz.
2010. febr. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
mindenki tud, csak sokat kell nyújtani előtte. ha így haladsz akkor mész világbajnoknak...
2010. febr. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

csak kezdj el nyújtani otthon. csináld ezeket a nyújtógyakorlatokat a lábadra és előbb utóbb menni fog. de ne nagyon durván, és ne mindenáron. csak szép fokozatosan nyújts minden nap. mondok párat, én balettoztam régebben.

leülsz, félig törökülésbe, a két bokádat megpróbálod minél közelebb helyezni nemi szervedhez, és utána lassan rugóztasd a térdedet a föld felé. próbáld meg egyre jobban lenyomni. nembaj ha nemmegy, nemis fog rögtön.

ülj a földre, közepes terpeszben, és csak csináld meg az egyszerű hajíltgatásokat. 2-t a bal labádhz, 2.t középre, 2-t a jobbhoz, és mindenap kicsivel nagyobb terpeszben csináld.

feküdj félig a földre, úgyértem h először ülj, majd támaszkodj meg a könyök+alkarral, tehát tedd magad mögé a földre és dőlj hátra. az egyik lábad nyújtva a földön, a másikat pedig szintén nyújtva emeld a magasba és próbáld minél közelebb hozni magadhoz. ez nehéz lesz, főleg h figyelj arra h nyújtva maradjon, picit se hajoljon be térdnél. természetesen ezsem fog rögtön menni, sokat kell gyakorolni.

2010. febr. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!