Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Történt már veletek...

Lányok! Történt már veletek olyan, hogy egy téliszünet alatt sokat nőtt a melletek? És magasságban nőttetek sokat? 15/L

Figyelt kérdés
Nekem téli szünet előtt sem volt már kicsi (75B-s volt), de a téli szünet alatt 80D-sre nőtt! Eközben én meg 170 cm-ről 179 cm-re nőttem. Ez normális? 15/L
2015. márc. 2. 11:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Fura,nekem a lábméretem nőtt.16l.
2015. márc. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem csak egy méretet, 38-ról 39-re. :P
2015. márc. 2. 11:18
 3/5 anonim ***** válasza:

Két hét alatt nőttél 9 cm-et? :S

Szerintem valamit rosszul mértél :D

És a mellméret sem nőhet ekkorát, ilyen gyorsan.

Biztosan össze-vissza vannak számozva a melltartóid.

Ilyen nincs :D

2015. márc. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

A magasságomat nem mérhettem rosszul, mert a suliban szünet előtt és után is volt mérés. Az pedig nem hazudik. :)

A melltartó nincs összevissza számozva, van 2 75B-sem, egy 80C-sem, meg egy 80D-sem. A mellem is kitölti, belemegy rendesen, a pánt is rendesen lapocka alatt van, tehát jó méretet hordok. :D

2015. márc. 2. 17:39
 5/5 anonim ***** válasza:

és a 75ről gyorsan 80ra ugrott a körméreted?:D

a mell nem nő 1 hétalatt 2 méretet végképp nem..szerintem csak elvannak számozva a melltartoid. ha egy nyár alatt nőttvolna azt talánelhiszem de igy..:D

2015. márc. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!