Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hetente hányszor szabad...

Hetente hányszor szabad szoláriumba menni, ha azt szeretném, hogy minél hamarabb barna legyek?

Figyelt kérdés
Egyszer sem voltam még és igazából nem is vagyok egy nagy szoli párti, de most már annyira fehér vagyok, hogy az gusztustalan. :D Nem akarok rászokni, sőt rendszeresíteni sem, mert tudom, hogy káros. Viszont valahogy muszáj valami kis színt magamra szedni, mert egyre többen kérdezgetik, hogy beteg vagyok-e és hát kicsit idegesítő már. :D Szóval hány alkalommal és mennyi idő alatt érhetem el azt a szintet amikor már azért látszik valami barnulás?
2010. febr. 14. 09:20
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

A szolárium mértékkel használva nem káros, sőt télen egyenesen áldásos a D-vitamin termelődés miatt. Ha még nem voltál, akkor kezdd el hetente 2 X 15 percet, majd hetente 3 X 15 percet. Nem szabad a bőrnek kivörösödnie és lehámlania, erre vigyázz / pont azért kezdjed óvatosan /!

3 hét múlva lehet jó színed.

2010. febr. 14. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kétnaponta mehetsz.Vegyél Beta-karotin vitamint,és vedd be előtte.
2010. febr. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

2 naponta?? Egyenes út a bőrrákhoz. Én nem vagyok szoli ellenes, de ezt már én is soknak tartom!

Szerintem egy héten max 2x menj, 2 hét alatt 4 alkalommal már szép egészséges szined lesz! Nem kell túlzásba vinned!

A perc attól függ milyen szoliba mész, ha most volt csőcsere 6 percnél tovább ne nagyon menj full fehér bőrrel, mert úgy lehámlasz... Szerintem menj csokicsöves szoliba, oda is elég bőven a 6 perc és szép leszel tőle!

2010. febr. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

15 percre bene menjél, mert rákvörös leszel.

hamég nemvoltál szoliba, kezd a legminimálisabbal. 4-5-6 perccel. este pedig figyeld meg mennyire lettél barna. ha nem elég az a barna, akkor 2 nap múlva mehetsz megint 4-5-6- percre.

de azt felejtsd el h rögtön bemész 15 percre, mert egy szépkis rákocska lesz belőled.

2010. febr. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
84%
15 PERC,UGYE EZ VICC,GRILLCSIRKE LESZ SZEGÉNY LÁNYBÓL,KÉRDEZD MEG AHOVÁ MÉSZ,MOND MEG HOGY ELSŐ ALKALOM ÉS OTT MAJD MEGMONDJÁK,DE ELŐBB MINDENKÉPPEN A LEGKEVESEBBRE MERT MEGÉGSZ,NE HALLGASD AMIT ITT ÍRNAK,ÉN RENDSZERESEN JÁROK SZOLIBA,DE SOHA NEM MEGYEK 15 PECRE,MAXIMUM 10 ÉS SZÉP BARNA VAGYOK,JA ÉS HETI KÉT ALKALOM,BŐVEN ELÉG,AZ NEM KÁROS.
2010. febr. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ. Amúgy igen a 15percet én is sokalltam, nem szeretnék paradicsom lenni. :D :)
2010. febr. 14. 22:53
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem 6-10 perc.... 15 perc semmiképp...nekem szó szerint leégne a bőröm. Már 5-6 percnél is érzem h rendesen meleg van...
2013. márc. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!