Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » KÉPPEL! El szeretnék menni...

KÉPPEL! El szeretnék menni szoláriumba életemben először. Mennyi idő alatt lesz szép barna bőröm? Hány perccel kezdem, utána növeljem?

Figyelt kérdés

Bocs a sok kérdés miatt de nem akarok úgy oda menni h teljesen hülye vagyok:)


[link]


2011. ápr. 10. 21:32
 1/10 anonim ***** válasza:
42%
első alkalommal ne menj 5-6 percnél hosszabb időtartamra, hetente szolizz és fokozatosan növeld az időtartamot.Így egy pár hét alatt már szép színed lesz.Én pl. szoktam még egy kis önbarnítós testápolót is használni mellé, hogy intenzívebb legyen a tónus, meg ha már van egy alap színed, akkor a napon is jobban fogsz barnulni. Remélem tudtam segíteni.
2011. ápr. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
hany eves vagy?
2011. ápr. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

22

Miért?

2011. ápr. 10. 21:45
 4/10 A kérdező kommentje:
Első alkalommal 5-6 perc, és utána?
2011. ápr. 10. 21:45
 5/10 anonim ***** válasza:
7,8,9,10 és így tovább amíg el nem érted a megfelelő színt
2011. ápr. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

én ennél is sokkal fehérebb vagyok :( [link] kb így nézek ki, és ha napozok, mindig vörösre égek magas faktorú napvédőkrémmel is, utána meg lehámlik az egész és marad a fehérség :S

nekem is jó lenne a szoli, vagy attól is csak hámlanék?

2011. ápr. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is ilyen fehér vagyok mint te kedves utolsó és én is tiszta piros vagyok utána :D néhány hete elkezdtem járni szoliba már 8 percnél tartok és eddig semmi :D és hámlok is de nem olyan feltűnő.De szerintem kipróbálhatod :)
2011. ápr. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Azért jó tudni h nem csak én vagyok ilyen fehér.
2011. ápr. 12. 16:23
 9/10 A kérdező kommentje:
15:19-es, ezek szerint pár hét alatt nem lettél semmivel sem barnább??
2011. ápr. 12. 19:26
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Lehet,hogy talán egy picivel barnább lettem de nagyon nem használt semmit :S Még néhányszor megyek és ha tényleg semmi hatás sincs akkor feladom.

De te szerintem nyugodtan elmehetsz, lehet te szerencsésebb leszel sőt biztos :D mivel te sokkal barnább vagy nálam még így is :D

2011. ápr. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!