Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Körmösök? Gél lakk a téma? Help?

Körmösök? Gél lakk a téma? Help?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok erről a termékről? [link] rossz dolog az,ha kevésbé híres ez a márka? Nem hallottam felőle se jót se rosszat...légyszíves viszonylag pozitív véleményeket szeretnék :) ha nem,akkor olcsón tudtok ajánlani jobbat? A CN az nem jó, bnommel kitapasztaltuk...szóval más márkát. Köszönöm :)

2015. márc. 3. 10:19
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem tűnik minőséginek, én nem kockáztatnék. Jó esetben csak a tartóssággal lesz probléma, rossz esetben allergiás reakciót is okozhat, mint pl a lina márkájú zselék, amit be is tiltottak.

Mi a bajod a Cn termékekkel? 8 éve dolgozok vele, néhány apróságtól eltekintve semmi baj nincs.

De pl nézd meg a diamond nails, vagy a moyra géllakkokat.

2015. márc. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát ez egy kisebb baj:A cn-bol 1899ft 4ml. 4 alkalomra sem elég :/ a másik pedig, hogy egyből felvált 3nap után. Pedig volt alatta primer, cleaniser,felette pedig fedő lakk... Uv-nk is 4csoves 36w-os...szóval sztem nem mi rontottuk. De amúgy nagyon köszönöm a hozzá szolasodat. Annyit szeretnék még kérdezni, hogy strassz követ hogy rögzítsek gél lakkba? Valami jó tanácsot tudnál adni? Vagy egy szerinted szakmailag helyes videót linkelni? :)
2015. márc. 3. 13:51
 3/7 anonim ***** válasza:
Cleansert nem alá teszünk, azzal a kész géllakkot kell fixálni. A 4 ml meg hónapokig elég szalonban is...ha neked nem, akkor valamit nagyon rosszul csinálsz. A cn-nek van videója a mukorom pont tv-n. Hivatalos géllakk technika, vagy valami hasonló címmel.
2015. márc. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja, strasszkő...elkészítem a körmöt, fixálom, bufferral mattítom,tipragasztóval felteszem a köveket, majd fénnyel zárom, úgy, hogy a köveket nem fedem be, csak a szélét kenem körbe.
2015. márc. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hmmm... Köszönöm a segítőkész tanácsokat :) bár nem tudom, hogy téged érdekel-e de megy a zöld kéz :'D tényleg nagyon köszi ;* amúgy egy utolsó kérdés: festő vászonra való akril festékkel lehet a mattitot gél lakkra vmilyen mintát rajzolni? Vagy csak ilyen speciális köröm festékkel lehet?
2015. márc. 3. 20:55
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet, de a körmös akrilnak magasabb a pigmenttartalma, ìgy vékonyabb rétegben is szépen fed.
2015. márc. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi :) majd próbálkozok :D
2015. márc. 4. 10:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!