Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A szempilla göndörítő meg...

A szempilla göndörítő meg tudja törni a szempillát? Vagy árt neki? szoktátok csak simán magában használni vagy illik rakni hozzá szempillaspirált is?

Figyelt kérdés

2015. márc. 3. 19:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Én használom már pár éve, a sminkelési rutinom rész.

Először használom, utána teszek egy kis szempillaspirált és még egyszer göndörítem. Mivel hosszú a szempillám ez után sokkal íveltebb lesz a pillám és nem lóg bele a kilátásba :D

Eddig semmi roncsolást nem érzékeltem, nem hullik ki meg nem tört le se semmi. Egyedül arra vigyázz, hogy ne húzd meg véletlenül mikor rá van csukva mert az fáj :D

2015. márc. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
állítólag tud törni, de még nem jártam így. én rossmannosat használok, teljesen jó. szép magában is, de a szempillaspirál fixálja és tartja meg a göndör formáját.
2015. márc. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2015. márc. 6. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!