Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Erős, fekete szőr a lábujjakon...

Erős, fekete szőr a lábujjakon. Más lányoknál is előfordul?

Figyelt kérdés
2015. márc. 4. 08:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Gyanta, vagy borotva.
2015. márc. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekem fiatalon 17-18 évesen volt, sokat epiláltam, most 24 vagyok, szerencsére már nem nő vissza
2015. márc. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen.

A mai világ szépségideálja miatt egy csomó lány érzi magát hihetetlenül undorító ufónak, mert azt hiszi egy normális nő nem szőrös alapból se.

Az igazság pedig az, hogy de. Elvileg kevesebb és/vagy gyengébb, mint a férfiaké a női szőrzet, de nem feltétlenül. Sokfélék vagyunk. Rengeteg dolog befolyásolja ezt is, de leginkább a genetika.

És igyekszünk ezt eltávolítani és eltitkolni, megfelelni a szépségideálnak. Ez jól is van így, de azért jobb lenne, ha mindenki tisztában lenne azzal, hogy az alap nem ez. :)

2015. márc. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van, meg mindenkinek akit ismerek, én borotválom, ahogy minden mást is.
2015. márc. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

igen volt. egyszer kétszer leborotváltam, akkor erős lett és fekete. amikor gyantáztam a lábam akkor letéptem onnan is, és már az első 2-3 alkalom után jelentősen gyengébb lett. Sokkal!

azóta alig látszanak

20L

2015. ápr. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!