Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért veszi sok molett lány...

Miért veszi sok molett lány személyes sértésnek, hogy léteznek náluk vékonyabbak is?

Figyelt kérdés
Komolyan, olvastam már olyat is, hogy valaki kifejezett sértésnek vette, hogy egy vékonyabb lány feltett egy bikinis képet valahova, mert szerinte ezzel csak a túlsúlyosakat akarja megszégyeníteni. Arról nem beszélve, hogy minden ok nélkül támadnak és ők maguk sértegetnek. Lehet mondogatni, hogy a kövéreket így-úgy piszkálják a soványak, de az miért teljesen elfogadott, hogy a vékonyabbakat leanorexiásozzák, szinte naponta megkapják, hogy hízniuk kéne, mert egészségtelenül néznek ki(?), nem nőiesek és még sorolhatnám? Fordított esetben bunkónak titulálják, aki ilyet kiejt a száján.
2015. márc. 6. 20:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ezt vékony nőként aláírom, hogy bizony engem több attrocitás ért már a kinézetem miatt, mint amennyiben én összesen részesítettem az embereket. Valamiért a köztudatban az él, hogy túlsúlyosnak azt mondani, hogy kövér, gyalázatos bűn, míg azzal nincs semmi, ha egy vékonyat legebéznek, vagy azt mondják neki, hogy sovány. Valószínűleg ez azért van, mert több az elhízott ember, mint a vékony.
2015. márc. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Irigyek.:) Nem birnak leallni a zabalassal es torodni a testukkel es keptelenek felfogni hogy mi megtudjuk tenni:D semmi bajom a ducibbakkal na decezekkel...:'D
2015. ápr. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Voltam nagyon vékony és molett is (tetves pajzsmirigy meg a hormonok), és mondhatom, egyiknek sem kellemes lenni. Viszont talán általánosítani se jó ötlet :-) Amúgy legjobb védekezés a támadás. És ez sajnos nem csak a túlsúlyos-alultáplált, hanem hidrogénszőke-barna, színes bőrű-fehér, férfi-nő, stb ellentétpároknál is megjelenik szerintem (hangsúlyozom, szubjektív vélemény). Igazából ha az emberek elfogadnák a külsőségeiket, szebb lenne a világ :')
2015. ápr. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!