Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek személyes vagy...

Szerintetek személyes vagy facebook-on írjak neki? de mit és, hogy? Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Tehát nekem tetszik egy lány.Nem ismer engem csak néha néha látjuk egymást. A facebook-on bejelöltem vissza jelölt is.Szerintetek írjak neki fb-n? de mit írjak és,hogy segítsetek. Vagy személyesen? De akkor mit mondjak neki? Attól félek,hogy beégek lehet és kinevet. amugy 14/Fiú vagyok.

2015. febr. 20. 20:27
 1/2 anonim válasza:

Barhol lehet ismerkedni a mai vilagban. Hidd el ha irnal neki facen, lehet orulne neki. Ezt abbol tudod levenni ahogyan valaszol facebookon. Ha sokat beszel, es latszik rajta hogy erdekli a te eleted is (visszakerdez, esetleg o tesz fel egy kerdest) akkor nyert ugyed van. Aztan kesobb esetleg vetesd fel hogy jo lenne talalkozni, utana mar minden jon magatol:)

De a legfontosabb! Mindig add onmagad:)

2015. febr. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod! :)
2015. febr. 20. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!