Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyik a rosszabb ha egy...

Melyik a rosszabb ha egy nőnek szép arca van, de közben dagadt vagy egy nőnek ronda az arca de az alakja meg jó? Melyiket választanátok?

Figyelt kérdés

2015. márc. 6. 20:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha ronda az arca de az alakja meg jó az sokkal rosszabb.

Ha valakinek szép az arca de túlsúlyos az letud fogyni és akkor mondhatni, hogy az 'igényeidnek' tökéletesen megfelel.

Azonban akinek ronda az arca az max plasztikával tud kezdeni vele valamit de az is nagy lutri, hogy-hogy is sikerül.

2015. márc. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A testen lehet alakítani, az arcon nem (max plasztikával). Innentől egyértelmű, hogy melyik opció a jobb.
2015. márc. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
49%
Nekem a dagadt nők arcra sem tetszenek, innentől kezdve annyi a kérdés, hogy vagy a semmi, vagy egy ronda arcú jó alakú nő.
2015. márc. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok megalkuvó típus. Olyat kerestem mindig, aki nekem MINDEN tekintetben a megfelelő volt.
2015. márc. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
52%
Másodikat. Láttam már néhány 'ronda' lányt, szerintem nem vészesek.
2015. márc. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha nem volt vészes, értelemszerűen nem volt ronda sem.

Vannak rondák, csak te nem olyat láttál.

2015. márc. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!