Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Le kéne fogynom, hogy csináljam?

Le kéne fogynom, hogy csináljam?

Figyelt kérdés
Májusig lekéne fogynom...Főleg a combombólés a fenekemből meg egy kicsit arcomból és a melleimből. Hogyan csináljam? 10kg szeretnék leadni... Tudom sport...csak kár, hogy ez nem ilyen egyszerű...reumám van, ezért nem futhatok és nem erőltethetem meg a hátam/térdem/sarkam/bokám/stb. Nagyon nem tudom mit kéne csinálnom...Van valami öteletetek? Bevált módszeretek?

2015. febr. 15. 12:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Az étkezésre figyelj oda, az számít inkább, nem a mozgás. Nem tudom, mitől híztál meg. Azt hagyd el.

Reumásan is biztosan van olyan mozgás, amit végezhetsz. Torna, súlyzós torna. Persze nem árt kikérni egy szakember tanácsát, nehogy ártson.

3 hónap 10 kg fogyásra nem biztos, hogy elég lesz.

2015. febr. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem fontos feltétlenül, hogy 10 kilót hízzak...most 60 vagyok(és 14 éves)elég ha vissza megy a súlyom 52-55re. de mit ajánlotok mit kéne ennem? Olyasmit kéne amitől anyum sem kap frászt, hogy miért eszek ennyire keveset, de közbe nem is hízlal....
2015. febr. 15. 12:55
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Tisztaban kene lenned azzal hogy mit csinalsz mert igy csak elcseszed magad minimalis eredmennyel.


Menj fel a builder.hu nevű weboldalra ott rengeteg cikk van nőknek ahol leirjak a kaja,edzes,fogyas stb működeset.

2015. febr. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
58%
#1-es, igenis fontos a mozgás. Ha kérdező csupán az étkezésére figyel, akkor nem zsírt, hanem az izmait építi le.
2015. febr. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Először is olvass utAna az egészséges táplálkozásnak, röviden az alapja: finomlisztes, cukros dolgokat kerülni kell, emellett figyelni kell a megfelelő fehérje-szénhidrát-zsír bevitelére, és nem szabad koplalni. Mozogni meg kell, mert különben hiába fogysz le, nem feszes leszel, hanem "lógni" fog a bőröd. Egyébként olyan nincs, hogy én most fenékröl szeretnék fogyni és onnan fogyok, ha fogysz akkor mindenhonnan és emellé jön a feszesítés izmosítás ami az éppen megdolgoztatott területet érinti. Ha nem tudod milyen mozgást végezhetsz kérd ki az orvos véleményét, de ami leginkabb kímélő az általában az úszás.
2015. febr. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
4: Nem azt írtam, hogy a mozgás nem fontos, hanem hogy inkább az étkezés fontos. Hiába mozog bármennyit, ha össze-vissza, rosszul eszik, sose lesz egészséges.
2015. febr. 16. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne egyél zsírban tocsogó kajákat, gyorskaját, ne egyél töméntelen mennyiségű cukrot, édességet, ne igyál üdítőt, és ne egyél fehér kenyeret. Az átlag ember ezeket mind betömi nap mint nap, és ha nem rendelkezik szuper génekkel, akkor elhízik. És még csodálkozik.
2015. febr. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!