Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Holnap megyek tragus piercinge...

Holnap megyek tragus piercinget csinaltatni. Kozmetikus fogja csinalni es lövi nem szurja. Valakinek lövessel kapcsolatos elmenye?

Figyelt kérdés
Jobbam faj,mint a szuras?
2015. márc. 8. 14:10
 1/9 anonim ***** válasza:
65%
egy ismerosomnek atlotte a dobhartyajat is
2015. márc. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igazan vicces.
2015. márc. 8. 14:20
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Elrepedhet a porc. Nálam a rooknál repedt, pedig tűvel lett szúrva.


Amivel lőnek, az vastagabb, mint az 1.2-es tű, amivel az átlagos tragust szúrják, nem ajánlom. Nekem az egyik szúrták, a másikat magamnak csináltam, teljesen oké.


Egy példa viszont semmit nem jelez előre.

2015. márc. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A szúrás kíméletesebb, a lőtt ékszer lassabban gyógyul.
2015. márc. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
piercinget lőni soha!! nagyon roncsolja a szöveteket, lassabban gyógyul és komoly károsodásokat okozhat! nem kozmetikussal csináltatunk piercinget, hanem az erre szakosodott piercingessel, akinek megfelelő tűi vannak hozzá!
2015. márc. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne lövesd, inkább menj el egy rendes szakemberhez, nem véletlen vannak piercerek. Barátnőm is lövette és úgy elrepedt a porc a fülében, hogy azóta egy rettentő ronda pukli van ott.
2015. márc. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
79%
Azt nem sazokták lőni :S Nem is tudja normálisan beilleszteni a gépet mert nem fér be rendesen a füledbe :S Azt szúrni szokták...menj el a Westend Tattoba Pestre ..ott nagyon jól megcsinálják...
2015. márc. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
a Westendbe pont ne menjen, szar futószalag munkák, nekem a nyelvpiercingemet is olyan ferdén szúrták, hogy csak na! keressen fel valami normális piercert. Mártit ajánlom pl (Márti piercing facebookon)
2015. márc. 19. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Pedig jó a Westend, én ott szurattam 11 napja a tragusomat és alig érzékeny kb. a 2. nap óta. Csodaszép és imádom az első perctől kezdve! Ismerőseim is ott szurattak és teljesen elégedettek.
2015. júl. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!