Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok, nektek honnan van a...

Lányok, nektek honnan van a hatalmas önbizalmatok?

Figyelt kérdés
Hülyén van megfogalmazva a kérdés, de remélem, érthető...
2015. márc. 9. 19:16
 1/9 anonim ***** válasza:

Én arra lennék kíváncsi, hogy miért annak van általában nagyobb önbizalma, akinek kevesebb oka van rá?

Az ember külső, és belső értékeire gondolok.

2015. márc. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Meg természetesen arra is, amit a kérdező kérdezett.
2015. márc. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Hatalmas az nincs, de nem a béka feneke alatt van.

Na jó, ez nem igaz, mert van olyan nap. :/


Mindegy, azért az egészséges önbizalom szerintem kell. De ez nem egyenlő a beképzeltséggel.


Nekem a visszajelzésekből és önmagamból van. Azokból a tettekből, ami miatt előrébb jutottam.

Nincs szégyelnivalóm.


De valószinuleg te más lányokra gondoltál a kérdésed közben.

2015. márc. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a kérdező azokra gondolt, akik állandóan húzzák a fiúkat, fotózzák (sok esetben imádják) magukat, és van bennük egy kis lenézés azok iránt, akinek kevesebb az önbizalmuk.
2015. márc. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha az embert egyfolytában körülrajongják akkor bizony lesz önbizalma tőle. Nekem is volt ilyen időszakom, habár én nem kifejezetten szerettem. Mostanság már nem járok sehova, ezért nincsenek "rajongóim", és az önbizalmam is eltűnt vele együtt.
2015. márc. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hát ha arra gondolsz, amit a 4-es írt... na nekik nincs önbizalmuk, épp azért posztolgatnak orrba-szájba képeket magukról meg vadásszák a bókokat ahol tudják. Mert szükségük van a visszaigazolásra másoktól.

Én bevallom, elég jól állok önbizalommal. A kiskamaszkori nyafogós időszak nálam is megvolt persze, aztán rájöttem, hogy igazából pont nem érdekel, hogy mások szerint hogy lennék jó, sokkal egyszerűbb, ha magamnak próbálok megfelelni. Nem nézek ki tökéletesen, megvannak a hibáim, de megpróbálom kihozni a maximumot a lehetőségekből. Sok témához hozzá tudok szólni, művelem magam és próbálok normálisan hozzáállni a többi emberhez. Inkább kevesebb emberrel veszem magam körül, de ők tényleg jó barátok és elfogadjuk egymást, az olyanokat meg kerülöm, akik folyton másokat kritizálnak és véleményeznek, főleg ha magukat kifelejtik rendszeresen.

2015. márc. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Tisztában vagyok magammal és a képességeimmel és igyekszem kihozni a legjobbat. A tudat hogy mindent megteszek magabiztossággal tölt el. Egy magabiztos nő ha az utcára lép is egészen másképp fest mint egy önbizalomhiányos. Ha úgy megyek el otthonról reggel hogy szexistennő vagyok megfordulnak utánam az utcán... :) Ha letargikus meg észre se vesznek.
2015. márc. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem ez teljes mértékben attól függ, hogy aznap hogy érzem magam. Ha úgy érzem hogy csúnya a hajam, a bőröm, nem jó a sminkem, akkor megpróbálom a legkevesebb ember tudtára adni hogy létezem. Viszont van olyan nap, amikor valamennyire elégedett tudok lenni magammal. Olyankor mosolygósabb vagyok, és boldogabb.

Én egyszerűen csak nem tudom miért szeretnek az emberek akik szeretnek, nem tudom miért tetszem akárkinek, nem tudom mi az bennem, ami valamennyire is szerethető.

Nagyon szeretném ha sok önbizalmam lenne.

2015. márc. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tisztában vagyok a képességeimmel, és arra koncentrálok amim van, és nem arra, amim nincs. Igyekszem folyamatosan fejleszteni magam, ami egy idő után meg is hozza a gyümölcsét. Olyankor büszke vagyok magamra, ami sokat dob az ember önbizalmán. 19L
2015. márc. 16. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!