Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok próbáltátok már a...

Lányok próbáltátok már a mellnövelő tablettákat? Valakinek bevált?

Figyelt kérdés
Nem èrdelelnek az olyan válaszok h ilyen nem lètezik akkor irjon valaki ha már próbálta vagy ismer olyat aki probálta!!olyan barom beszolások se kellenek hogy feküdjek kès alá, nyilván nincs pènzem rá különben már ott lennèk.pl beauty breast vsgy wonder up...vagy bármit ha probáltatok èrdekel!! Ha jo edzèst tudtok az is jöhet!!!

2015. márc. 12. 08:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%
Én ugyan nem vagyok lány de nem ajánlom a melled mérete teljesen mindegy aki szeret annak úgy fogsz tetszeni ahogy nem kell nagy mell ahoz hogy boldog lehess
2015. márc. 12. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
Ha bármilyen módszernek volna érdemleges hatása, akkor nem létezne a műtét.
2015. márc. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
57%
az ilyenek az alacsony önbecsülésű "nők" lehúzására vannak kitalálva. nem attól fog megnőni a melled, ha beszedsz egy tablettát, hanem ha mondjuk hízol.
2015. márc. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Miert ne lehetne? A mellben tejmirigyek es zsirszövetek talalhatok ès mellizom..ha pl egyes gyogyszerek kèpesek egy bizonyos területre hatni akkor a mellre miert nem? Ferfiaknál a szteroid ( jo tudom nyilvan masabb) de attol se nő pl a fejed csak a tested..
2015. márc. 12. 09:34
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem alacsony önbecsülèsről szól ez hanem nyilván az emberek a lehető legjobbat akarjak magukbol kihozni..akkor akik kes alá fekszenek vagy szteroidomat nyomnak azok is alacsony önbecsülèsűek?
2015. márc. 12. 09:38
 6/12 anonim ***** válasza:
66%
Igen, azok mind alacsony önbecsülésűek. Egy egészséges gondolkodású és felfogású ember nem teszi tönkre saját testét, csak azért, hogy kívülről jobban nézzen ki. Ez csak azért lehetséges, mert olyan pici az önbecsülése, hogy rákényszerül ezekre a kompenzálásokra.
2015. márc. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Jolvan nem izgat kinek milyen az önismerete engem az èrdekel amit a kèrdèsben is megfogalmaztam..gondolom itt akik irtak senki sem hasznalta :)
2015. márc. 12. 11:01
 8/12 anonim ***** válasza:
54%

Ez találtam kis keresés után:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__bor-es-hajap..


Megoszlanak a vélemények. Sokan úgy "hiszik", mintha nőtt volna, van aki azt mondja, centivel mérve nagyobb. De a harmada allergiás panaszokra és eredménytelenségre panaszkodik.

2015. márc. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
54%

Szia. Nincs csoda növelő kapszula MÉG!!!

Ha lenne akkor egyértelműen nagy reklámot kapna és nem csak neten lenne fenn, pont mint a pénisznövelő csodaszerek.

A szteroid el kell hogy keserítselek, de nem növeszt izmot. Az izom növekedés lebomlását akadályozza meg és gyorsítja a tápanyag beépülését az izmokba.

Lényegében ez a szteroid.

Cici növelő szer nincs, de szerintem elégedetlen vagy a méreteiddel és lehet hogy fölöslegesen...

2015. márc. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 pinkpancser ***** válasza:
kb anyira működhet, mint a pasiknak szánt tabletta: 7 nap, plusz 7 centi.
2015. márc. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!