Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiatal férfiaknál (25 év...

Fiatal férfiaknál (25 év körül) mi ez az új őrület? Dúsítják és összenövesztik a szemöldöküket és mindenhová, ahová csak lehet szőrt növesztenek.

Figyelt kérdés
Én 26 vagyok, de eszembe nem jutna soha ilyen, én igyekszem magam mindenütt szőrteleníteni és a szemöldököm is teljesen normálisan néz ki. De egy-két ismerősömnél (nem tudom, hogy ez most divat-e máshol is), elterjedt az, hogy szakállt növesztenek és hajnövesztővel kezelik a szemöldökük környékét, hogy minél sűrűbb és nagyobb legyen és összeérjen teljesen. Elég durván néz ki, tiszta szőr a szemük felett a homlokuk nagy része. Azt mondják, a testük többi részét, mellkasukat is kezelik hajnövesztővel és tiszta szőrösek mindenütt. Egyiküket láttam tavaly nyáron a strandon, az egész mellkasán összefüggő, hosszú és dús szőrzet volt. Valami borzalom volt! Azt mondta, hogy azért jó ez neki, mert medvének érzi magát és ez jó érzéssel tölti el. Mire jó ez? Lányoknak ez tetszik? Vagy tényleg jó érzés?

2015. márc. 14. 16:56
 1/5 anonim ***** válasza:
76%

Akinek nem nőtt össze gyárilag a szemöldöke, annak nemigen fog, bármit is ken rá.


Amúgy sok nő - én is - a szőrös pasikat szereti, nem a meztelencsigákat. Mondjuk ha tényleg ilyen hisztériát csapna a pasi abból, hogy még több szőre legyen, az már idegesítene, pont úgy, mint ha az idejét a szőrtelenítéssel töltené.


De tulajdonképpen mit zavar téged más pasik szőrzete?

2015. márc. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
45%
Baromság ez bolha , tetű megjelenik . Ha nem gondozza magát az ember és félmeztelenül járkál elviszi a sintér .
2015. márc. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
51%

Az egyszemöldökű pasik nem jönnek be.

De a szakállasok igen.

Szerintem egyáltalán nem férfias, ha egy pasi szőrteleníti a mellkasát vagy a lábát.

Amúgy meg most a favágó-stílus a menő, nem olvastad még? :))))))))

2015. márc. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Húú, hát nem, én irtóznék tőle, ha szőrös lennék és a feleségemnek is úgy tetszek, hogy nem vagyok az. Amúgy nem töltök sok időt szőrtelenítéssel. :D A kevés szőr még oké szerintem, de amiről én írok az nagyon túlzás. Annak a pasinak összefüggő szőrzete van nagy felületen, egyáltalán nem lehet alatta a bőrét látni. És hosszú. Mint egy állatnak.
2015. márc. 14. 17:35
 5/5 anonim ***** válasza:
A gyapjú nekem se jön be :D Kevés szőr oké, de a sok az már undorító.
2015. márc. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!