Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy vágták le a hosszú hajad?

Hogy vágták le a hosszú hajad?

Figyelt kérdés

Összefogva,vagy kibontva? Végig nézted, vagy becsuktad a szemed?

Milyen érzés volt utána, megbántad?

Én most készülök rá, kicsit félek tőle, viszont rövid hajat szeretnék.



2015. márc. 16. 14:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Kibontva vágják.

Van aki megbánja és van aki nem. Tény hogy nem pár hónap míg vissza nő.

Döntsd el. Ha levágatod lehet hogy nem fog tetszeni, de ennyi amit buksz rajta:)

2015. márc. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem összefogva vágták le, mert szerettem volna megtartani a levágott hajamat. Az én döntésem volt hogy levágatom, ki szerettem volna próbálni a rövid hajat, így a csípőig érő fekete-lila csíkos hajamból állig érő, oldalt felnyírt sötétkék lett. Nem bántam meg, utána kicsit furcsa volt hogy olyan könnyű de ez csak az újdonság miatt, nem kívántam vissza a régi hajamat. 4 év rövid haj után most növesztem vissza, jelenleg a könyökömig ér és kék-fekete csíkos. :D


Szerintem érdemes egyszer kipróbálni, hiszen ez csak haj: visszanő.


24/L

2015. márc. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az enyémet befonták és úgy vágták le. Az enyém derékig érő volt és állig érő bubi lett. Már elég régen volt, de a copfom még mindig megvan.

Én egy baleset miatt hirtelen felindulásból vágattam le. Mind a két alkarom eltörtem, mind a két kezem vállig be volt gipszelve. Én végignéztem ahogy vágják, azonnal megbántam, de már mindegy volt. Azóta szerencsére visszanőtt, jópár évbe telt, de már megint hosszú.

2015. márc. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem kibontott állapotban vágták le teljesen rövidre. Nem akartam megtartani a hajamat és ezért vágattam le. Én végig néztem, mert mindig is rövid hajat akartam. Nem bántam meg. Sőt nem rég még rövidebbre vágattam. Most hátul fel lett nyírva. Nem szeretném, ha picit is megnőne, úgyhogy 3 hetente megyek fodrászhoz.
2015. márc. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!