Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Vásárlás mánia, betegség?!

Vakarcs2.0 kérdése:

Vásárlás mánia, betegség?!

Figyelt kérdés
Ész nélkül vásárlás. Ruhák, cipők, kiegészítő, sminkek, parfümök, apróságok. Bármi, csak vásárolhassak. A munkahelyemen emberekkel foglalkozom, ami meg kívánja a csinos külsőt. A ruhák halomba állnak otthon, egyszerűen elképzelni sem tudom, hogy ne frissitsem havi szinten teljesen a ruhatáramat. Tegnap például 2 nadrágot, 4 felsőt és egy pár csizmát vettem meg, ami boldoggá tesz egészen addig, amíg haza nem érek. Komoly szintű gyűjteményem van, sajnos mindenből. Anyukám egyedül nevelt fel minket, emiatt többször nem kaptam meg, ami a többieknek (osztálytársak) megvolt. Felnőttként kezdtem ezt a mániákussàgot, folyamatosan meg szeretnék felelni valakiknek, de fogalmam sincs kiknek. Egyszerűen nullának érzem magam, hiába a sok ruha, a cukormáz, ami körül vesz. Naponta többször hallom, hogy milyen szép vagyok, szépek a szemeim, csinos vagyok, én ebből egyszerűen semmit nem látok, szürke kisegérnek érzem magam. A párom is kényeztet, bókol, amikor csak teheti, de neki sem tudom elhinni. Ötletek, hogy mit tehetnék?

2015. márc. 17. 11:12
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Keress fel egy szakembert...viccen kìvül.
2015. márc. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem látod reálisan se magad, se a dolgokat körülötted. Pszichológust keress fel.
2015. márc. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!