Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám mániákus, miert csinalja...

Anyám mániákus, miert csinalja ezt?

Figyelt kérdés
Mióta megszulettem, azota az volt neki az elso szempont hogy iskolaba jarjak. Nem erdekelte ot ha esik ha szakad vagy hogy beteg vagyok mindig elzavart iskolaba. Mifele maniakus betegseg tunete lehet ez? Most egyetemista vagyok, 3 honapja betegeskedek, az orvos szigoruan eloirta hogy 10 napig fekudnom kell otthon, erre anyam mar 3. Nap utan elzavart vissza koleszra, ahol nem tudtam meggyogyulni. Pofazik ossze vissza hogy muszaly mennem mert hogy kicsapnak meg minden, de szerintem az egezseg all az elso helyen. Hogy is vizsga elott vagyok, 4 napja 39 feletti lazam van, a torkom ugy faj mintha szogeket nyelnek, de mar mondogatja hogy szombaton megyek vissza.. Na majd jol megleckeztetem magam aztan fog pislogni ha direkt nem csinalom meg a vizsgakat ( bar igy se tanultam ra semmit, szr a suli nem is erdekel, kenyszerbol kellett oda mennem) es kicsapnak a sulibol, aztan vegre otthon meggyogyulhatok. Elegem van mar ebbol, 3 honapja szenvedek folyamatos laz, millio orvossagot kiszedtem, a májamat is tonkre teszi, de ot csak az erdekli hogy mennyek vissza az iskolaba..Normalis ez? Miert csinalja?

2015. jan. 7. 21:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
47%

ez nem normális, én nem tudom, miért csinálja.

ne menj vissza, gyógyulj meg! ha 39 feletti a lázad, az nagyon komoly betegség, kórházba is kerülhetsz. hívd föl a dokit, mondd el, hogy 4 napja ez van, szerintem beküldenek a kórházba.

2015. jan. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
5. Antobiotikum kuram alatt vagyok. Folytonos nyelocso meg torokgyulladasom van.
2015. jan. 7. 21:52
 3/13 anonim válasza:
40%

Ne haragudj, de pont azért csinálja, hogy az akaratgyenge, semmirevaló gyerekéből valami legyen, mivel az kb 20 évesen is úgy gondolkodik, mint egy lázadozó tini. Ha az én gyerekem direkt nem csinálná meg a vizsgáit, akkor a kicsapása után ott gyógyulna meg, ahol akar, de nem az én házamban; végső soron nem velem tolna ki.

Egyébként ha írsz egy kicsit részletesebben a betegségedről, szedett gyógyszereidről, elgondolkodok rajta

2015. jan. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
53%

utolsó, remélem, nincs gyereked...

a kérdező jelenleg 39 feletti lázzal, immár hónapok óta folyamatosan beteg.

ki van készülve a szervezete.

te meg kirúgnád otthonról?

nem csak milyen anya, milyen ember vagy te?

2015. jan. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Biztos nincs mellette férfi, aki helyretenné.
2015. jan. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
26%
Ha 3 hónapja 39 fokos láza lenne, már rég kiszáradt volna és a kórházba került volna. Olyan ember vagyok, aki fel is fogja, amit olvas.
2015. jan. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
71%

nem fogtad föl.

4 napja van 39 feletti láza, világosan ott áll a szövegben.

2015. jan. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
20%

"az én házamban"


Micsoda beszéd ez, a gyereked háza is nem de?

2015. jan. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
vírusfertőzésre még senki nem gondolt, hogy csak antibiotikummal tömnek teli?
2015. jan. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
30%

"Ha az én gyerekem direkt nem csinálná meg a vizsgáit, akkor a kicsapása után ott gyógyulna meg, ahol akar, de nem az én házamban; végső soron nem velem tolna ki."


Aztán amikor trottyos vénasszony leszel és ki kéne cserélni a pelenkát az a gyerek képedbe röhögne. Végső soron nem vele tolnál ki.

2015. jan. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!