Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Házi praktikákkal hogyan...

Házi praktikákkal hogyan növeszthetném meg a mellemet?

Figyelt kérdés
17 éves elmúltam és 70 B a mellem. nagyobban szeretnék, persze nőhet még, de mégis.
2008. aug. 25. 21:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem találkoztam házi praktikákkal, bár lehet, hogy a neten találni egy-két ötletet, de a mell mérete a génektől függ. Nem tudod növelni vagy csökkenteni a méretet. Vagyis csökkenhet fogyás következtében. De nem hiába megy olyan jól a plasztikai sebészeknek, ha házi praktikák lennének, akkor náluk is jóval kevesebb páciens lenne.
2008. aug. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
body building fitness fekvőtámasz naponta 3x30 és jo kemények lesznek ezáltal nagyobbak kicsit elég ez hidd el
2008. aug. 26. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

növeszteni nem tudod,ez lehetetlen,akkor senki sem plasztikàztatnà magàt:))))

nos ha sportot üzöl(mellrészre,akkor igen izmosabb lesz,és picit talàn feszesebb,vagy nagyobb...

2008. aug. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
De jó neked! Én 21 vagyok és 65A... na szerinted én hogy el lehetek keseredve? Örülnék már egy 70B-nek is:((
2008. aug. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
jujjj..köszi a kommenteket :) edzeni fogok :) kedves utolsó kommentelő ne legyél elkeseredve :S
2008. aug. 26. 12:59
 6/11 A kérdező kommentje:
2.hozzászóló , tapasztalatból beszélsz ?:)
2008. aug. 26. 13:01
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is sportolj! De az igaz, hogy nagyon rossz lehet tektek. Nekem ilyen problémám nincs, maximum mikor 18 leszek lesz gáz. Mivel most 13 vagyok és 75 C-s a mellem. :S
2008. aug. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Szia!

Nekem is ennyi volt körülbelül, mert csont-sovány voltam de nem is zavart sose. Aztán a 45 kilómról jócskán meghíztam...10 kiló :S És már van formám, plussz a mellem is nőtt. Ráadásul most kezdtem el 20 évesen fogamzásgátlót szedni, és az is rendesen rásegített a dologra.

Szerintem élj rendesen, és lehet h pár év, s megnő. Ne kezdj el baromságokat szedni!! (merth egyszer olvastam vmi mellnövelő rágóról..hát az tuti méreg!)


Max ennyit tudok, amivel biztos ártani nem ártassz:


Kebeldúsító illóolaj-keverék:

Jojobaolaj (hordozóolajnak) 5 ml

Ilang-Ilangolaj 18 csepp

Gerániumolaj 16 csepp

Jázminolaj 12 csepp

Rózsaolaj 10 csepp


A jojobaolajat, majd az illóolajokat zárt tégelyben vagy üvegben finoman rázd össze. Az érintett részen gyengéden masszírozd a bőrödbe naponta akár 2x is.

//Az üveg sötét legyen, és naptól védve tárold, mert akkor romlik az illóolajok minősége. Egy illóolaj kb. felbontástól számított félévig használható fel gyógyítás céljából!!!////// Remélem tudtam segíteni!

2009. jún. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

az utolsó vagyok:


Mármint azt akartam mondani, hogy a napfényen romlik az illóolajok minősége, csak kicsit furcsán fogalmaztam :D

2009. jún. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
hűűűha köszi szépen :)
2009. jún. 5. 10:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!