Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Egy nagyobb méretű női láb,...

Egy nagyobb méretű női láb, hogyan jobb, ha lakkozva van a köröm, vagy ha nincs?

Figyelt kérdés
2015. márc. 19. 12:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha nincs, a lakk csak a nagy lábra irányítaná a figyelmet.
2015. márc. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen,ezt mondták nekem is. Már évek óta folyamatosan ki van lakkozva.Uszodában voltunk és a barátnőim azt javasolták,hogy ne lakkozzam,mert így feltűnőbb.
2015. márc. 19. 13:00
 3/9 anonim ***** válasza:
franciára festheted, attól szép, természetes lesz. színessel ne emeld csak ki :)
2015. márc. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Lemostam. Annyi a baj vele,hogy mivel évek óta ki van lakkozva,kicsit sárgás lett a körmöm.
2015. márc. 19. 13:43
 5/9 anonim ***** válasza:
szerintem egy női láb lakkozva szép
2015. márc. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha tul nagy,miert nem mutteted meg?

A kolleganom fianak tutajai voltak,cipovel szinte megallt a vizen, o azt hiszem nemetprszagba plaszikaztatta ugy hogy a kozepso labujjperceket kivetette!

Ha gondolod nezz utanna.

2015. márc. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hanyas a lábad? Szerintem minden méret jobban néz ki lakkal.
2015. márc. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
lakkozás előtt kenj rá gombásodás elleni lakkot. engem sosem érdekeltek ilyen apróságok nem tűnnek fel kinek mekkora a lába. igényes lakkozással egy női lábfej szerintem életet kap. szerintem lakk nélkül azért jobb mert nem hívja fel magára (azt a minimális) figyelmet. lakkal pedig egyensúlyozhatod. inkább a francia manikűrt ajánlom én is. még annyi h ha a körmöd alakjától és hosszától is függ a szín választás. ha rövidebb kerek a körmöd akkor a sötét színek nem előnyösek. de ez az én véleményem.
2015. márc. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Este mégis úgy döntöttem,hogy újra kilakkozom.Lakk nélkül olyan fiús volt,nem szoktam még hozzá. Amúgy valaki kérdezte,42-es.
2015. márc. 20. 09:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!