Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Épített zselés műkörömre...

Lia.A. kérdése:

Épített zselés műkörömre tehetek-e géllakot, és fedhetem-e egy géllakra javasolt fedőlakkal?

Figyelt kérdés

A felépítés a következő Crystal Nails-es termékekből:

Xtreme clear építő zselével megépítem a körmöt, crystalac-al díszítem, vagy akár lefedem, és mondjuk a Clear/Top 0 szuperfényes lezáróréteggel koronázom a munkámat. Ez helytálló-e?



2015. márc. 19. 15:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Igen
2015. márc. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Igen, lehet. A lényeg, hogy az épített zselés felületed megfelelően legyen előkészítve a géllakkozáshoz.


Rugalmassal fedheted a rugalmatlant, de fordítva nem.

Zselére géllakk mehet, géllakkra építő zselé nem.

2015. márc. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! És van olyan, hogy valakinek a körmét szoktatni kell a zseléhez? Gondolok itt arra, hogy hiába megcsinálom alaposan első pár alkalommal "ledobja" magát, majd utána fennmarad rendesen akár 3-4 hétig is.
2015. ápr. 23. 12:49
 4/17 anonim ***** válasza:
Hát ez inkább előkészítési hiba. Valószínűleg elsőre nem sikerült maximálisan előkészíteni és ezért kevésbé tartós lett.
2015. jún. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
teljes mértékben előkészítem. úgy ahogy tanították, és úgy ahogy kell. és egyszerűen nem maradt fent 2-3 széria. utána már nem volt gond, még csak felválás sem. ez pl eddig 1 vendégemnél fordult csak elő. de aggasztó hogy leesett/letört neki az első pár alkalommal. nem tudom esetleg a természetes köröm vastagsága befolyásoló tényező lehet-e?
2015. jún. 4. 14:37
 6/17 anonim válasza:
ha jól le van reszelve nincs hogy ne maradjon fönn. na de azért nem kell köröm nélkül hagyni a klienst XD énis foglalkozom műköröm építéssel.csak úgy hobbiból. jóljön az a kis zsebpénz. az egyetem mellett nemtudok dolgozni olyan elcseszett a program
2015. júl. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Zselére nem lehet clear top-ot tenni, mert mert két anyag zavart okoz :)

Top shine xtreme kell ratenni

2015. aug. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Megindokolnád szakmailag ezt a "zavart"? Mert ilyen nem létezik.
2015. aug. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Omg-.-"
2015. aug. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Ez annyira nem jó indok...
2015. aug. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!