Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek is túl zőrös...

Szerintetek is túl zőrös lennék? Orvoshoz forduljak?

Figyelt kérdés

Szóval bnőm azt mondta h szerinte túl szőrös a hasam és az intim részem és lehet h meg kéne nézetni, nem e vmi betegségem van. Nem nagyon tudom mihez hasonlítani magam, élőben csak pár bnőmet láttam meztelen, ezért kíváncsi vagyok mit gondoltok.

Ha lehet, perverz férfiak és gúnyoskodó pasik ne írjanak, nem az ő gondolataikra vagyok kíváncsi. Privit se lécci. Köszi

Ja és 16L vagyok.

[link]



2015. márc. 21. 22:20
 1/10 anonim ***** válasza:
55%
ez 1 ferfi a kepen szerintem.. no nem lehet ennyire szoros:/ ha ez a hasad az nagyon durva es ha lany vagy tenyleg:o :/
2015. márc. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%

Ha ez tényleg te vagy akkor minél hamarabb doki!!!

Lehet, hogy valami hormon probléma van a háttérben.

De ezt semmi képpen se borotváld, mert csak erősödik.

2015. márc. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Szoktam pedig borotválni tavasztól őszig, most azért ilyen mert télen kimarad a borotválás. Egyébként borotválás óta erősödött meg több is lett, alapból nem volt ilyen durva. Lehet h elmúlik majd?
2015. márc. 21. 22:47
 4/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nem.

Menj orvoshoz.

nem egészséges, hogy ilyen szőrös vagy.

2015. márc. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Fúj, nem mondod komolyan hogy tényleg lány vagy. ez nagyon undi. De sok eszed lehet ha borotválod a hasad, ott inkább gyantáztatni kéne...
2015. márc. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Uristen utolso de egyutterzo vagy. Egyatalan hogy letezhetnek olyan emberek mint te?! Miert nem lehet a kerdesre valaszolni es nem leundizni. Ha nem tudsz normalisan valaszolni akk menj tovabb. A sajat idodet pazarlod.

Valasz: DOKI

2015. márc. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kommentek alapján sokkal rosszabbra számítottam. Nem veszítesz semmit, ha elmész orvoshoz, de ennél láttam már lényegesen durvább hasat, alul meg az már fanszőrzet. Ne borotváld, gyantázd vagy epiláld!
2015. márc. 22. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az enyém még szőrösebb. Sokan mondják,hogy menj dokihoz.Nem akarlak elkeseríteni és talán egy próbát megér,de én voltam,mindent rendben találtak,ilyen géneket örököltem,ez van. Ha a családban valaki hasonló adottságokkal rendelkezik,valószínű nálad is ez a helyzet. Marad a szőrtelenítés,én csak nyáron szoktam.
2015. márc. 22. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igen, a családban mindenki szőrösebb tipus, bizti h örököltem, de attól még lehetnek hormonális gondok. De ha más lányok is vannak olyanok mint én, akk az vmelyest megnyugtató. Köszi utolsó, lehet h nekem sincs igazából semmi bajom.
2015. márc. 22. 20:40
 10/10 anonim ***** válasza:
Utolsó vok. Ha más is ilyen a családból,akkor tuti,hogy örökletes.A lábaid is nagyon szőrösek?
2015. márc. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!