Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajhullással milyen orvoshoz...

Hajhullással milyen orvoshoz forduljak? Milyen sampont, krémet vitamint ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Kb 2 hónapja vettem észre hogy sokkal jobban hullik a hajam mint előtte, hála az égnek nem foltokban hanem egyenletesen de észre vettem hogy sokkal kevesebb hajam lett és hamar bezsírosodik a hajam és viszket is a fejbőröm.
2011. jún. 25. 07:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Először szerintem a háziorvos,ő meg majd ad beutalót.

Elég sok vitamint meg hajszesz van,ha ide beírod a keresőbe hogy hajhullás,akkor többet is találsz és kiválaszthatod neked melyik szimpatikus. (Bánfi,Herba Vital, Revalid, Dr. Immun. Varga hajcsepp stb.)

2011. jún. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

először háziorvaos, aztán valószínűleg bőrgyógyászhoz utal, bár ez nem biztos

a szakember majd ad tanácsot hogy mit használj, hogyan kezeld, de én a ricinusolajat ajánlom, ugyanis nemcsak hajnövesztésre, de a haj erősítésére is használják:D

2011. jún. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyászhoz menj, nekem sokat segített. Valószínűleg ad gyógyszert, krémet, meg ami kell. Nekem azt mondta, hogy samponból jó a sima, amit eddig használtam, krémből egy gyógyszertárit írt fel és vastabblettát kellett szednem.
2011. jún. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
De menj el a háziorvoshoz először, aki ad beutalót vérvételre, így a vérképből kiderül, ha vitaminhiányod vagy bármilyen rendellenességed van.
2011. jún. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!