Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Közvélemény kutatás! Fiúk/férf...

Közvélemény kutatás! Fiúk/férfiak, ki mit gondol?

Figyelt kérdés

-A nők/lányok nagy többségének narancsbőrös a combja/feneke, függetlenül attól, hogy mennyire hájas.


-A nők/lányok alkatára jellemző az is, hogy összeér a combjuk. Lényegében nincs hely a kettő között, és a belső combon is van "anyag". És itt szintén nem gondolok az elhízásra.


-Gyakori -itt nem az úszógumira gondolok, mert az már bőven rossz- egy nagyon kicsi hájacska elől, a hason, még akkor is, ha maga az illető "tömegében" vékony.


-Gyakori a széles csípő is. "Körte alak".


-Természetesen nem minden nő/lány űzi folyamatosan a sportot. Van, aki kevésbé alkalmas rá, van akinek nincs rá ideje, van, aki nem szereti. Van, aki minden tőle telhetőt megtesz az alakjáért, de mégsem rendelkezik jó génekkel.


A föntiek mellett nem vonatkozik azokra a nőkre/lányokra, akiket leírtam, hogy egészségtelenül, és hanyagul élnének. Szóval ez eleve kizárva a kérdésből.


Alapjáraton csinosak, de vannak kisebb hibáik.


Mik azok a hibák, amikkel még vonzónak találtok egy nőt/lányt?


"Meddig" néztek meg valakit? Milyen szintig találtok valakit vonzónak? Ki mit talál szépnek/tud elfogadni? Tudom, hogy ízlések és pofonok. Na pont ezekre vagyok kíváncsi!



2015. márc. 24. 17:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Na ez engem is érdekel
2015. márc. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
bocsi, hogy lányként írok, de szerintem egy pasi nagyon észre sem veszi azokat a "szépséghibákat", amit egy nő nem tud magán elfogadni. a narancsbőrt ha nem olyan durva, észre sem veszik, ha összeér a combjuk, azt se igazán, mert végülis nem vigyázzállásban imerkednek szerintem..a széles csípőt általában még szeretik is, mert nőiesnek tartják. a kicsi hájacskára nem tudok mit mondani, erről még nem hallottam véleményt. van akinek a majdnem kockahas tetszik, van akinek meg a pici poci. ha egy nő igényes, látszik rajta, a viselkedésén, és a hozzáállásán a dolgokhoz, szerintem egy pici narancsbőr miatt nem fogják kevésbé vonzónak találni. Lányok, ÖNBIZALOM! nélkülünk megvesznek a fiúk :D
2015. márc. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
6%

1. Ápolt,szép fogsor.

2. Lenövésmentes haj.

3. NO műköröm,vagy legalábbis rövid és nem agyonfestett.

4. SZŐRTELENÍTÉS!!! Alkar,bajusz,popivágat is!

5. Tetoválás vagy semmi vagy legyen televarrva,1-2 minta nem vonzó.

6. Plasztika és császár vágása ne látszódjon.

7. MILF legyen.

8. Pia,cigi,drog nem játszhat!

2015. márc. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
94%

Amiket fent leírtál, abszolút elfogadható dolgok, sőt (ahogy a kedves második válaszoló írta) gyakran fel sem tűnnek az ilyenek, hiszen ezek a tartozékok együtt járnak a vonzó nők 99%-ával. :) Magamból kiindulva, én a legtöbb nőben mindenképpen megtalálom a szépet, szóval inkább onnan érdemes megközelíteni a kérdést, hogy mik a taszító tulajdonságok.


Ha például egy nő csupa izom vagy éppen nagyon dagadt. A halvány kockáktól az ennivaló körtékig minden lehet kívánatos, de a végletek nem jók. Persze egy nő lehet szép szálkásan, kikokszoltan, vagy éppen bálnaként is, de szexuálisan egyáltalán nem vonz. (Sajnálom.)


Aztán vannak a mű dolgok. Egy-két odaillő piercing, tetoválás, kevés smink még lehet vonzó, azonban a műmellek, műkörmök, műszempillák, stb már taszítanak. Egy nő legyen természetes annyira, amennyire csak tud. Őrizze meg a... az emberszerűségét.


A legkárosabb szenvedélyek (dohányzás, túlzott alkoholizálás) kizáró tényezők, nem szeretném megmagyarázni, hogy miért. A legtaszítóbb minden tulajdonság közül a cigiszag.


És végül a mosoly. Nagyon sokat szépít. Aki mosolyog, annak már nem is kell olyan sokat tennie azért, hogy megnézzem. :)


Ennyi ízlés és pofon jutott hirtelen eszembe. (22/F)

2015. márc. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm az eddigi válaszokat, mindenkinek ment a zöld :)

Jöhetnek még!

2015. márc. 24. 19:57
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

a nagyon enyhe narancsbőrt sztem a fiúk többsége nem nagyon veszi észre. ami már rendesen fodrozódik, azt nyilván igen. én mondjuk sosem láttam a narancsbőrt a csajaim combján, fenekén, amikor panaszkodtak rá.

az összeérő combokkal sincsen semmi baj. genetikán is múlik, engem sosem zavartak.

pici poci szintén okés, ha amúgy a csaj nem hájas.

a széles csípő számomra vonzó, ez ilyen ösztönös dolog. a körte alak teljesen jó, kedvelem a viszonylag kis mellű csajokat.

nem zavar az sem, ha nem sportol rendszeresen, mert én sem teszem, csak ha időm engedi. de ha elhízna a csajom, akkor vinném sportolni. : D főleg az egészsége érdekében.

az ilyen kisebb hibáktól lesz valaki emberi. a tökéletes nők csak a címlapokon léteznek, hiszen jól tudjuk, hogy még a sztárokon, modelleken is van mit photoshoppolni. én sem vagyok tökéletes, nem várom el a páromtól sem, hogy az legyen. csak az igényességet

műköröm, műhaj nálam kizáró tényező, és a túlplasztikázott nőket sem nekem találták ki. biztosan létezik igényesen plasztikázott nő is, de nyilván rajtuk nem látszik a plasztika. mondjuk nem volt még közöm ilyen nőhöz. sminkkel úgy vagyok, hogy buliba sminkelhet erősen, de a hétköznapokon csak minimális legyen. mármint így összhatásban. am a rúzsos ajkakat imádom.

engem a dohányzás sem zavar, mert én is dohányzom. ivás mértékkel belefér, de ne legyen mindenhétvégénleiszommagamat típus, mert az gyerekes.

25f

2015. márc. 25. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!