Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit tennél, ha intimgyantát...

Mit tennél, ha intimgyantát férfi csinálná a kozmetikus szalonban?

Figyelt kérdés

Adott egy szalon, ahol váratlanul beteg lesz a kozmetikus (nő) és a kollégája helyettesíti. Minden képesítése megvan, nem fakezű, teljesen korrekt, csak éppen férfi.

- megcsináltatnád a szőrtelenítést intim részen, nem zavarna

- megcsináltatnád ha már ott vagy, de nagyon zavarna

- hazamennél szőrtelenítés nélkül

- kivernéd a balhét a szalon vezetőnél

- egyéb: írd le!



2015. márc. 25. 21:03
 1/3 anonim ***** válasza:
70%
Csináltasd meg. Aki férfi létére kozmetikus, az tuti meleg, szóval nincs mitől tartanod...
2015. márc. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
21%
2 férfi kozmetikust ismerek, egyik sem meleg, anno azért mentek ilyen suliba hogy csajozzanak. Semmiképp nem mennék férfi kozmetikushoz, még egy arckezelésre sem, nemhogy intim gyantára. Ahogy nőgyógyász férfihez sem megyek. Az én nemi szervemet a páromon kívül más nem lesheti.
2015. márc. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
70%
ha a kollégája helyettesíti inkább mondanám h akkor vmi arcpakolás legyen ami belefér az időbe vagy szemöldök szedés vagy már. elég zárkózott vagyok, én nem tudnék csak egyből le huppanni oda és csinálni a dolgokat mintha rendben lenne. én is nőgyógyásznál a doktornőket keresem inkább.
2015. márc. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!