Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyik szemszín a legszexisebb...

Melyik szemszín a legszexisebb legdögösebb?

Figyelt kérdés

ne kritizáljátok légyszi igen kontaktlencse és mű de ezek közül melyik a legigézőbb szín és minta:


[link]



2015. márc. 26. 20:29
1 2
 1/13 anonim válasza:
fúj de rondák
2015. márc. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Atya ég! Mi bajod a sajátoddal?
2015. márc. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
A kék ám ez csak japánoknak vagy nagyon babaarcú lányoknak állna jól.
2015. márc. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

na mondtam hogy ne hurrogjátok le..

melyik szín?


ez a zöld?

[link]

2015. márc. 26. 20:36
 5/13 A kérdező kommentje:

mi bajom az hogy sötétbarna és kicsi.


mert miért ne állna jól másnak is?

2015. márc. 26. 20:36
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

én azzal kezdeném hogy nem tartom a szemet egy szexi, dögös vagy bármilyen testrésznek, nem szeretek bele senkibe a szeme miatt, és nem tetszik kevésbé egy ember a szemszine miatt

ha ezek közül választani kéne akkor a Jevel series, és a the fairy series jön be, mert csak azok természetesek, a többin látszik hogy mű, és ha meglátnék egy ilyen csajt lehet hogy nem néznék a szemébe, mert vagy megijedek, vagy kiröhögöm

a zöld, a barna és a kék tetszik mind közül, talán még a szürke is jó választás lehet, mert olyan nem hétköznapi

2015. márc. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
és a violet?Nekem az tetszik a legjobban..
2015. márc. 26. 20:38
 8/13 A kérdező kommentje:

#6-os köszönöm végre kaptam egy normális választ ment a zöld kéz


nekem is a barna zöld kék tetszik a fairy szintén.:) mert abba van ilyen fekete keret amitől érdekesebb.

2015. márc. 26. 20:40
 9/13 A kérdező kommentje:

nekem a puffy series is bejön az kisebb mint a jewel !!


[link]

2015. márc. 26. 20:45
 10/13 anonim ***** válasza:
szerintem színes kontaktlencsében csak a szemnagyító barna a szép. pedig világos szem párti vagyok, de mindig csak a barna a jó:)
2015. márc. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!