Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Igaz az, hogy a sötét hajú/sze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz az, hogy a sötét hajú/szemű emberek szintén sötét hajú/szemű embereket választanak párnak és ugyanígy van a világos hajú/szemű embereknél? Ha igen, miért?

Figyelt kérdés
Pedig vegyesen sokkal jobb szerintem akár a férfit, akár a nőt nézzük.

2015. márc. 12. 21:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Nem

Egy lány is engem akart meg a pasim is. A csaj kék szemű a pasim szőkeség. Én az a baj teljesen mix vagyok. Egy biztos nem fekete és nem vörös a hajam, és nem kék meg szürke a szemem. Minden más jatszik

2015. márc. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
89%
Ez nem így van! Sötét hajú/szemű emberből sokkal több van, ezért nagyon gyakori, hogy együtt van két sötét hajszínű/szemszínű ember, és az is nagyon gyakori, hogy vegyesen van, a két világos az elég ritka, megfigyelésem szerint. És amúgy sem ez alapján választanak maguknak társat az emberek, ez hülyeség!
2015. márc. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
87%

Nálunk minden házasság a családban pont ellentétesen néz ki.

Szőke haj, kék szem - Barna haj, barna szem


Úgyhogy szerintem nem igaz. :D

Bár én világ életemben mindig barna hajú, barna szemű pasikra buktam és én is az vagyok. Szóval szerintem ez teljesen véletlenszerű.

2015. márc. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
2-es vagyok! Még hozzáteszem, hogy élőben két világost, azt hiszem, még nem is láttam, csak sims 2 játékban :D, ott is csak véletlenül alakult így. A két sötét a leggyakoribb, azt írtam, ha meg vegyesen van, akkor meg szinte mindig a csaj a világos hajú. XD
2015. márc. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Ez nem igaz. Honnan veszed???

Nekem még soha nem volt szőke, világos szemű barátom, én meg az vagyok.

2015. márc. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
#4: Én láttam két világost együtt, a szüleimet.
2015. márc. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nekem a világos hajú és szemű lányok jönnek be, pedig barna hajú, barna szemű vagyok.
2015. márc. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

#4:


"A két sötét a leggyakoribb, azt írtam, ha meg vegyesen van, akkor meg szinte mindig a csaj a világos hajú. XD

"

És akkor a szőke pasik kikkel ismerkednek?

A műszőkéket meg ne keverd bele. Az a nőkre jellemző.

2015. márc. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi ilyen szabály nem figyelhető meg.
2015. márc. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Onnan jött nekem ez a kérdés, hogy a nővérem randizik egy világos hajú és szemű sráccal és a nővéremnek sötét haja és szeme van és az egyik barátnője azt mondta neki, hogy a világos hajú és szemű pasik ugyanolyan lányt fognak választani, mert ez szinte mindig így van, és a nővérem most tisztára ki van akadva, hogy el fogják hagyni.
2015. márc. 12. 21:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!