Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a véleményed Lindsay Lohanról?

Mi a véleményed Lindsay Lohanról?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]


2010. febr. 17. 18:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Mindhárom képen ugyanaz a nő van?? Huhh... ha nem tudom akkor azt mondtam volna hogy az első lány szép, egész természetesnek tűnik, de a többi csak csúnya műnő halálra retusált képekkel.
2010. febr. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ronda, mellesleg szánom.
2010. febr. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
fiatalabb korában még jól nézett ki, amíg nem volt még anorexiás meg drogos. amúgy színészi tehetsége sincs sok. nem szimpi.
2010. febr. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ilyennek is lenni kell.
2010. febr. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Imádom. Nagyon jó színésznek tartom, viszont nagyon sok nagyon sz@r filmben szerepelt. Am a külseje nekem nagyon tetszik. Nagyon szexi és olyan rosszkislányos az arca. Eredetileg vörös haja van és zöld szeme. Kár, hogy folyton átfesteti a haját és kár, hogy leszedette a szeplőit, mert nagyon jól álltak neki.

19/L

2010. febr. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Helyes lány...volt...csak úgy járt, mint mindenki, aki túl korán került a showbizniszbe...anorexia, drog és alkohol problémák, krónikus hülyeség...sajnálom szegényt
2010. febr. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
semmi. szerintem ronda, de mindegy.
2010. febr. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

szerintem a természetes vörös áll neki a legjobban...

ez a hajszín se volt rossz:) [link]

viszont szerintem a szőke szőőrnyű.

amúgy nem csoda hogy ilyen lett. nem lehetett könnyű a show businessben felnőni.

2010. febr. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen, fiatalabb korában még csinos is volt, de a mostani anorex testtel nagyon gáz, mint egy kiélt 40-es. Arcra inkább aranyosnak mondanám mint sem szépnek. Az életvitele meg olyan, amilyen (gáz), de nem ő az egyetlen, Paris Hiltont pl. sokkal szánalmasabbnak tartom, mert Lohan legalább ért valamicskét a színészmesterséghez, de Hilton semmihez nem ért a berúgáson kívül. Ráadásul neki kockafeje van, Linday-é aranyos.
2010. febr. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!