Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ti szeretitek a "Lindsay...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti szeretitek a "Lindsay Lohan típusú" lányokat?

Figyelt kérdés
Nagyon nagyon hasonlítok rá( csak külsőleg) és eddig nem volt szerencsém a fiúkkal, lehet előítélet is?
2010. nov. 26. 18:01
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Lehet te vagy előítéletes, mert nem is hasonlítasz annyira rá. Ha hasonlítanál, nem nagyon lenne akinek az előítélet jutna eszébe.
2010. nov. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Fogalmam sincs, ki az a Lindsay Lohan, rákerestem a google-ön, de nem jön be különösebben.


Gyúrj a belsődre!

2010. nov. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Kicsinek is úgy néztem ki mint ő kicsinek. az utcán odajönnek hozzám az emberek, akárhova megyek, és angolul elkezdenek magyarázni, hogy adjak autogramot :) azért nem hiszem, hogy alaptalan lenne. A belsőmmel azt mondják, hogy nincs gond. ötös tanuló vagyok, közgazdaságiba járok, nem járok diszkóba, nem iszom, nem dohányzom, rendőr vagy óvónő szeretnék lenni, szeretek másoknak segíteni, imádom a gyerekeket, tudok főzni, szoktam takarítani is, szeretem az állatokat. Mégis sokan utálnak, és kiközösítenek, miért?
2010. nov. 26. 18:15
 4/22 A kérdező kommentje:
2010. nov. 26. 18:20
 5/22 anonim ***** válasza:

Mert normális vagy. Ezen viszont ne változtass, egyetemen értelmesebb közösségbe kerülsz majd. Addig meg marad a pár szintén normális ember társasága.


Én úgy vagyok vele, hogy inkább legyen körülöttem 1..2 értelmes ember, mint 30 hülye.

2010. nov. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon nem jön be.
2010. nov. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

nekem meg nagyon is!

16F

2010. nov. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon szeretjül a Lidsay Lohan típusú lányokat, erősítsd ezeket a vonásaidat, nyert ügyed lesz nálunk :D.
2010. nov. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 Maeglin válasza:
100%

Nem hinném hogy a hasonlóság miatt. Bár végül is furcsák az emberek.


Nekem pont a vörös haj a gyengém. És Lindsay meg pláne :)


23F

2010. nov. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
igen sztem is azért utálnak mert normális vagy. Lindsay sztem meg jól néz ki, régen úgy akartam kinézni mint ő :D szóval sztem szerencséd van. különben én még így is bírom Lindsay-t, remélem jó útra tér.
2010. nov. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!