Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ez a testalkat nem taszító az...

Ez a testalkat nem taszító az emberek számára? Próbálkozhatok nőies öltözködéssel?

Figyelt kérdés

Vékony vagyok és szálkás, nem hangsúlyos derékkal, a csípőm is keskeny, pici fenékkel és viszonylag szélesebb vállakkal, lapos mellekkel ami miatt fiús is vagyok kicsit. Sportolok amennyire ráérek suli mellett, szóval igyekszem legalább kicsit izmos, feszes lenni.

170 cm-hez 48-50 kg között mozgok.

Ilyen lány öltözködhet nőiesen? Tinikorom óta sikerült megbékélnem a magasságommal (most 22 vagyok), szóval bátorkodtam venni pár magassarkút is, de néha meginog az önbizalmam. Baj ha nem vagyok formás, nőies? Lehetek így csinos? Mert egy dolog hogy imádom a farmert tornacsukával meg bő pulcsival, de nem akarok életem végéig csak abban lenni. Mostanában pedig megtetszett egy-két másabb vonal is, blúzok, szoknyák, magas cipők, stb.. :) Néha, egy-egy kevésbé húzós napon szívesen öltözöm fel így. Mit gondoltok? Nem az érdekel hogy a férfiaknak bejövős vagy sem ez az egész, mert van barátom. Inkább csak nem akarok kínos lenni.



2015. márc. 30. 20:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha pesti vagy akkor ajánlom a Hádánál van ingyenes stylist tanácsadás :) Egyébként nyugodt lélekkel öltözz nőiesen csak az a lényeg szépnek érezd magadat és húzd ki magad már pedig te nő vagy! (én 180cm magas vagyok egyébként bár hozzá 80 kg) Ha van önbizalmad akkor már el tudod adni magadat még szebb nőnek is akár mint ami vagy. (plusz jó sminkkel én néha már már tökéletesen nőnek érzem magamat hiába nézem meg mindenki kobakját felülről)
2015. márc. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, ilyesmin még nem gondolkodtam, mert amúgy a mostani nőiesedési hóbortomat leszámítva van egy elég szilárd, masszív ízlésvilágom, amit akkor sem cserélnék le ha azt mondanák hogy szarul áll : D Csak ezzel a vonallal az a dilemmám hogy szerintem sokkal feltűnőbb, előbb észrevenni ha döcög valami, 10 centis tűsarkakon már én is 180 vagyok és úgy nehéz nem észrevenni :) Ezáltal pedig jobban kitűnik hogy sovány vagyok, és nincs mellem, csípőm. Nem tudom, hogy egy ilyen tanácsadáson nem-e csak azt kapnám meg, hogy mondjak le a cipőkről mert ijesztően vékony leszek optikailag. De köszönöm egyébként, próbálok kitartani, az arcommal nincs bajom, a bőröm is teljesen rendben van, finoman szoktam sminkelni, szóval ilyen téren nem szégyellem magam.
2015. márc. 30. 20:56
 3/5 anonim ***** válasza:
Hogyne öltözködhetne? Csak jól kell megválasztani a cuccokat. Én is elég vékony vagyok, kicsi mellekkel, keskeny csípővel, bár nekem a vállaim nem kifejezetten szélesek. Simán felveszek nőies cuccokat, és csinosnak érzem magam bennük, a visszajelzések alapján sem lövök nagyon mellé:) De a keskeny csípőm miatt figyelni kell, hogy olyat hordjak, ami optikailag ott szélesít egy kicsit:)
2015. márc. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Minden alkatnak megvan az az öltözködési stílus ami jól áll. Nyugodtan próbálkozhatsz nőies darabokkal. Olyan dolgokat hordj amik tetszenek és jól érzed magad bennük.
2015. márc. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

csinos az lehetsz

számomra nem vonzóak az ilyen lányok, mert más az ideálom, de biztos h ciki nem vagy

2015. márc. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!