Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan ne legyen piros a szám...

Hogyan ne legyen piros a szám fölött bajusz gyanta után?

Figyelt kérdés
Hideg gyanta utän mit használjak, hogy ne legyen piros főleg ne sokáig?

2015. márc. 31. 22:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindenkinek piros lez, ezzel nem nagyon tudsz mit csinálni. Esetleg bekenheted bőrnyugtató krémekkel, nekem mindig bekeni a kozmetikus, de nem ér semmit.
2015. márc. 31. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én mindig este csinálom, hogy reggelre eltünjön, de sokat segít ha olyan arcra való gyanta csíkokat veszel ami érzékeny bőrre ajánlott és a végén használod a hozzá kapot olajas kendőt ami nyugtatja a bőrt (gyanta eltávolító)

Ne menj rá 2alkalomnál töbször a bőrre gyantával mert érzékeny az a bőrfelület inkább csipesszel szedd ki a maradék szálakat.

Utánna megmosod az arcod és hagyod nyugodni a bőrt, krémeket ne rakj rá mert még jobban bepirosodik!.

2015. márc. 31. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Miért hideg gyantát használsz?

Spatulással vagy cukorpasztával nem is pirosodna ki a bőröd, ha csipesszel szednéd akkor sem... a hideg gyantánál minden jobb.

2015. ápr. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csipesztől is pirosodik, tapasztaltam. Sőt a meleggyantától is.
2015. ápr. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!