Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nullás gép legyen?

Nullás gép legyen?

Figyelt kérdés
22 éves fiú vagyok, már egy ideje kopaszodok. Szerintetek levágjam nullás géppel? Milyen fejformához áll jól a kopaszság?

2015. ápr. 1. 21:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha szép kerek a buksid.

Láttam már olyan fickót,akinek hátul tök lapos volt a feje,hát nem állt neki jól.

Ha kopaszodsz,vágd le,így olyan mintha direkt lennél kopasz és így szexibb.

2015. ápr. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nullásgép, egyértelmű. Üdv a klubban :)
2015. ápr. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon zavar a mostani helyzet, akkor ki lehet (ki kell) próbálni ezt a dolgot. Sőt, akár borotvával is átmehetsz rajta, de általában is a gépelt/borotvált szokott lenni a "megoldás". Aztán ha így valamiért nem tetszik, még mindig lehet gondolkozni másik megoldáson...Szóval szerintem is told le :)
2015. ápr. 4. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nullás vagy max 1 mm-es kiegészítővel. :)
2015. ápr. 6. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ment a zöld kéz mindenkinek! :)
2015. ápr. 6. 22:47
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
23 vagyok, sajna a család anyai-apai ága alapján 50% esélyem volt a dús hajra nyugdíjas korban, ill.50% a huszonéves kopaszodásra...hát, mivel ennél a kérdésnél kötöttem ki, logikus melyik lehetőség következett be. Alapból 12milire szoktam tolni a gépet, de zavart, hogy "mikiegeresedek" ,csúszik fel a homlokom...nabumm menjünk le 7milire...hopp. Halántékba belenyírtam? Nem...csak 7milinél már látszik, hogy ott is megritkult...nagyon...klikk 2mili...láss csodát, így jól néz ki :) ui. A kopasz barátok esküsznek rá, hogy a kopaszság (régóta rövidre v.0-ra nyirt) kortalanít :) ...fel a fejjel, nincs ezzel gond! :)
2015. jún. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős szituáció, amit Előző leírt...:/ :D Nálam a gépes legkisebb vált be.
2015. jún. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kérdező: Próbáld ki azt, hogy mondjuk lenyírod 5mm-re. Ha nem tetszik, még mindig csökkentheted. Ugye rövidebből hosszabbat nem tudsz csinálni. :)
2015. jún. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Talán még a válaszom aktuális lehet részedre. Több alkalommal is megfigyeltem, azt, hogy akiknek a feje kerek formájú hátul valóban nem lapos, azoknak igen jól áll a kopaszság. Mivel nekem is ilyen formája van a fejemnek, a tetején megritkult a hajam, ezért bátran vállalom a kopaszságot. Minden héten le borotválom a hajamat. Nekem ez a forma bejött, és kényelmes. Ha a te fejed is ilyen formájú, akkor nyugodtan told le nullás géppel. Akár ha van kedved hozzá le is borotválhatod a hajadat. Fel a fejjel.
2015. aug. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!