Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit kezdjek a lábamon a...

Mit kezdjek a lábamon a megkeményedett bőrrel?

Figyelt kérdés

Krém vagy reszelő, valami más?

L



2015. ápr. 2. 21:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha a lábfejeden keményedett meg a bőr (sarok, talp), akkor be kell áztatni, le kell reszelni, majd jó zsíros krém rá + zokni éjszakára. Én fürdés után szoktam. Reggelre olyan lesz, mint a babapopsi. Legalábbis ez a módszer vált be nekem. Ha a lábad más részén keményedett meg a bőr (olyanról még nem hallottam), akkor kend be testápolóval. L/23
2015. ápr. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szerintem elsőként nem szabad neki esni, hanem 1 héten keresztül úgy lefeküdni aludni, hogy vastagon bekrémezni (direkt lábpuhító krém, az olcsóbbik fajta is tökéletesen megteszi!!!) és esetleg nylon + zokni, vagy csak zokni és úgy aludni.

ha ettől nem lesz puha a bőr, akkor inkább pedikűröshöz menni, az majd megcsinálja.


én max. csiszólópapíros lábreszelőt használnék, de tapasztalat, hogy csak ront hosszú távon. a legtutibb a lábpuhító krém, vehetsz kencét 400ft-ért tökéleteset a dm-ben, vagy a mindenre jó, univerzális csodaszert ajánlanám, a shea vajat.

2015. ápr. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm, akkor ezt kipróbálom! :)

Amúgy sarkamon és a nagylábujjaim oldalán.

2015. ápr. 3. 08:23
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is olyan. Az a baj,hogy ha elkezded reszelni,utána már mindig kell,mert sokkal hamarabb megkeményedik. Én ezt tapasztaltam.
2015. ápr. 3. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!