Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ezek az állandó harisnyás,...

Ezek az állandó harisnyás, legginges hirdetések nem fogják a pasikat is rávenni ezek vásárlására, hordására?

Figyelt kérdés
Kiszúrják az ember szemét ezek a nőies hirdetések, akarva akaratlanul többen biztos megnyitják az oldalt és elmerengenek ezeken a ruhaneműkön, ráállnak és lehet, hogy megjön hogy vegyék ezeket vagy nem jól gondolom?

2015. ápr. 3. 17:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nem.

Van olyan ember, aki bármilyen hirdetésre rákattint?

2015. ápr. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy embert nem a reklámok irányítanak, ha nem érdekli valami alapból nem kattint rá, és attól hogy reklámozzák még nem fogja jobban érdekelni. Lehet hogy téged a nőies cuccok érdekelnek, de a legtöbb pasit az ilyesmi cseppet sem érdekli, és főképp nem venne fel ilyesmit. Mert a pasik szeretnek férfiasak lenni... nem nőiesek.
2015. ápr. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Szóval azt akarod írni, hogy nem szokták a pasik a nőjük holmijait felpróbálni, tapintani stb?
2015. ápr. 3. 19:03
 4/13 anonim ***** válasza:

Felpróbálni? Kösz, de nem vágyom a csipkés trikókra vagy a fodros szoknyákra. Talán fogadásból maximum, egyébként meg bele sem férnék.

Tapintani meg akkor, ha segítek elpakolni a szárítóról.

2015. ápr. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Értem, akkor nem is szoktál hozzáérni a nődhöz, ha ruhában van? De amúgy tényleg bevett többeknél, hogy fel felveszik a harisnyájukat vagy pl tangájukat titokban, hogy mást ne említsek.

Egyébként furcsa az ember, sok közös dolgokat tesznek nők, férfiak, sokszor ugyan úgy gondolkoznak, mégis az öltözködést, főleg a férfiak olyan komolyra veszik. Mondjuk a nőknél már nem ilyen komoly.

De pl itt van amit említettem harisnya, leggingses hirdetések. Sok pasinak tetszenek ezek, de sok esetben nem hordja a nője, akkor lehet hogy e miatt is érezhet késztetést, hogy titokban hordja ezeket.

2015. ápr. 3. 19:38
 6/13 anonim ***** válasza:
60%

Nem azért érek hozzá, mert a ruháira vagyok kíváncsi, hanem azért, mert Őhozzá akarok érni, az ő közelségét akarom érezni.

Ne használd azt a szót, hogy nőd, mert degradáló, nekem kedvesem, feleségem van, nem nőm!

Soha nem hallottam még olyanról, hogy egy férfi felvegye a barátnője rongyait, egyáltalán egy 80-90 kilós férfi hogy férne bele egy 50 kilós lány ruháiba? Sehogy!

"Sok pasinak tetszenek ezek, de sok esetben nem hordja a nője, akkor lehet hogy e miatt is érezhet késztetést, hogy titokban hordja ezeket."

Veled valami nincs rendben, de komolyan. Attól, hogy tetszik a hölgyeken, még nem akarom hordani, kösz. Ha tetszik a feleségemen a szoknya, akkor is, ha ritkán hordja, attól még nem fogok én is szoknyába mászkálni.

És attól, hogy neked ez a defekted, hogy magadra rángatod a barátnőd cuccait, még nem jelenti azt, hogy más is ezt csinálja.

2015. ápr. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Mikor megláttam a kérdést, tudtam h te írtad ki, és tessék :D

Amúgy a válaszom nem.

2015. ápr. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Sok vékony alkatú pár van és sok duci, tehát simán felveheti. Szóval csak rongynak tartod a kedvesed ruháit? Ezt lehet rosszul venné nem? De épp ez az, ha nem tartod a ruháit nagy valamiknek, degradálod, akkor miért baj, ha van aki szereti felvenni? Igazából a ti 2 válaszotokból nem lehet ezt lemérni jól mi is az igazság.

Vannak olyan lányok, akiket nem zavar, ha hordanak fiúk is nőinek mondott ruha neműket, főleg ha nem látszik.

2015. ápr. 3. 21:15
 9/13 anonim ***** válasza:

Az intelligens hirdetések korában mindenki az őket (jó eséllyel) érdeklő hirdetésekkel találkozik. Én sose kapok leggingses reklámot, max melltartóst :). Szóval emiatt nem.


Amúgy a férjem felveszi néha a fehérneműimet de szigorúan csak itthon és rövid időre.

2015. ápr. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
77%

Na, itt a heti leggingses kérdés Zolimantől..


És nem, ettől nem fog egy pasi leggingset venni, mert nőknek találták ki. Én sem veszek férfi potencianövelőt csak azért, mert látom a hirdetést, mert nem nekem találták ki. Ennyi.

2015. ápr. 4. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!