Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan öltözzek ha túl hosszú...

Hogyan öltözzek ha túl hosszú a lábam?

Figyelt kérdés
Mindenhol azt írják interneten, hogy, hogyan lehet úgy öltözködni, hogy hosszabbnak tűnjenek a lábaink.. De nekem aránytalanul hosszúak a felsőtestemhez képest, és rettenetesen zavar, ráadásul még a csípőm is elég széles. Ez az egész amúgy sokkal feltűnőbb mint más lányok esetén, ugyanis baromi magas vagyok a 179 centimmel... :( Nagyon rosszul érzem magam emiatt, nehéz ruhákat találnom, és ha találok is, akkor sem érzem magam soha szépnek bennük.

2015. ápr. 4. 17:09
 1/6 A kérdező kommentje:
2015. ápr. 4. 18:10
 2/6 anonim ***** válasza:
A lábakat hosszított felsővel, vagy csípőnadrággal lehet rövidíteni. A csípőnadrág viszont szélesíti a csípőt. Na itt a dilemma. Van a magasított derekú nadrág. Abban nem tűnik szélesnek a csípőd, viszont hosszabb lesz a lábad. Vagy csípő, vagy láb...
2015. ápr. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Csípõnadrág, vagy ha abban nem mutat jól a csípõd olyan hosszabb felsõ, ami takarja a feneked is, ez pl cicanadrággal.

Ha meg jobb idõ lesz, halásznadrág, ami lábszár középig ér, ugyan ilyen hosszúságú szoknya, vagy bõvebb maxi szoknyák.

Nameg persze lapos talpú cipõk, ezekbõl is kerüld a barnás nude színeket, inkább valami élénk cipõt vegyél fel.

2015. ápr. 5. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

180 centis nő vagyok, széles csípővel, égig érő lábakkal. Nekem ez így nagyon is rendben van.

Ha nincs problémád, miért csinálsz magadnak?

2015. ápr. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szerintem aránytalanul néz ki ha valakinek a felsőtestéhez képest túl hosszú a lába. Nem magamnak csinálom a problémát, egyszerűen előnytelen.
2015. ápr. 5. 15:26
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

NEM ELŐNYTELEN.

Vagy ha annyira ezt akarod beképzelni, akkor éld stresszben az életedet. Hajrá...

2015. ápr. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!