Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Elmenjek kozmetikushoz kiszede...

Elmenjek kozmetikushoz kiszedetni a szemöldökömet? Legelső alkalommal nagyon elrontotta!

Figyelt kérdés
Legelső szemöldökszedésemet a kozmetikus csinálta. Mutattam neki képet, hogy milyenre szeretném (azóta már tudom, hogy minden fejformához más illik de akkor nem tudtam, és a kozmetikus sem mondta). Íves szemöldököt mutattam neki, és nagyon elrontotta. Az egyik szemöldököm íves volt, a másik egyenes. Úgy szedte ki mind a két szemöldökömet, hogy a jobb oldalamon állt. A jobb szemöldököm lett a jó, a bal nem. Nem értettem akkor miért nem jön át a bal oldalamra... Na mindegy :D Azóta én szedem, de nincs semmi formája, csak úgy van. Nagyon sza#ul néz ki. Nem merek elmenni kozmetikushoz, mert félek, hogy megint el lesz rontva. (Természetesen nem ahhoz mennék, aki legelőször szedte).

2015. ápr. 4. 19:49
 1/5 anonim válasza:
Érdemes megpróbálni másik kozmetikust is, ha az első nem vált be. Amúgy próbálj meg kérdezősködni ismerősöktől a környéken, akik voltak nála, hogy mit tapasztaltak.
2015. ápr. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :))
2015. ápr. 4. 19:55
 3/5 anonim ***** válasza:

keress másikat!

az én kozmetikusom nem kérdezte, milyenre akarom, megmondta, hogy milyen lesz :) Teljesen természetesnek néz ki

2015. ápr. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Esetleg ha otthon szeded, megpróbálhatod azt, hogy hagyod kicsit megnõni, majd fehér szemceruzával berajzlod, hogy milyen formát szeretnél, a körülötte lévõ szálakat pedig kiszeded.

Így nem lehet elrontani, és utána, ahogy nõ, már látni fogod melyek a kis rövid éppen növésben lévõ szálak és csak azokat kell kihúzni.

Nekem ez nagyon bejött. : )

2015. ápr. 5. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Már kb 1 hónapja nem szedtem szóval rendesen meg van nőve. :D Én is gondoltam erre, hogy fehér szemcerkával megjelölöm, csak nincs itthon fehér szemceruza. Majd veszek. :)
2015. ápr. 5. 10:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!