Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan evgyem rá anyát hogy...

Hogyan evgyem rá anyát hogy vigyen el kozmetikushoz szemöldökömet kiszedetni?

Figyelt kérdés
Én már mondtam neki hogy szedje ki azt mondta hogy inkább kozmetikus először meg máskor ő is mondta hogy sokkal szebb volnék úgy is kikéne szedetni. de a füle botját se mozdítja legalább annyit megtehetne hogy fölhívja a kozmetikust. itthon is testvétreim is szoktak vele piszkálni hogy nagyszemöldökű mag minden,. hogy mondjam meg neki hogy hívja föl a kozmetikust??? mert engem nagyon zavar olyan mintha nem is volna szemöldököm mert tulságosan világos :( ???

2012. aug. 13. 16:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Anya hívd fel a kozmetikus!
2012. aug. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Vagy hívd fel te, és kérd el anyukádtól a pénzt rá.
2012. aug. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

:/ szegény

Mondd meg neki ,hogy szégyenled mások előtt,és szeretnéd kiszedetni,és hogy már említette a kozmetikust és,hogy jó ötlet lenne elmenni hozzá.Esetleg ah szeretnéd hogy sötétebb legyen akkor festesd be! :) remélem tudtam segíteni

2012. aug. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Hívd fel te.

Az én anyám sosem járt kozmetikushoz, szóval egyszer megbeszéltem egy időpontot, és elmentem.

15/L

2012. aug. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
13éves vok
2012. aug. 13. 17:33
 6/15 anonim ***** válasza:
Nincs korhatárhoz kötve. :-) Esetleg kérd meg az egyik testvéredet..
2012. aug. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
fiúk a testvéreim
2012. aug. 13. 17:55
 8/15 anonim ***** válasza:
87%
édes drága kicsi lány ha elég nagy vagy ahhoz, hogy kozmetikushoz menj akkor ahhoz is elég nagy vagy hogy azt írd a 'vok' helyett, hogy 'vagyok'
2012. aug. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Mi a franc köze van ide a vok/vagyok-nak?? Gondolom te még soha életedben nem rövidítettél!
2012. aug. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
De kb 14 éves koromig..aztán kicsit megkomolyodtam és képes vagyok 3 betűvel többet leírni.:)
2012. aug. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!