Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy mondjam meg a barátnőmnek...

Hogy mondjam meg a barátnőmnek, hogy hagyja abba az utánozást?

Figyelt kérdés
Van egy bnőm, vele vagyok a legtöbbet, de azt vettem észre, hogy állandóan utánoz. Ugyanolyan ruhákat vesz, mint én, ha meglát vmit rajtam, pár hét múlva vesz vmi hasonlót. És ez nem csak a ruhákra vonatkozik, hanem a parfümökre is, meg még a zenére. Mutattam neki egy hónapja kb egy számot, azt mondta, hogy nem tetszik benne az énekesnek a hangja. Aztán ma meg tele van az mp3-ma azokkal a számokkal. Nagyon utálom, ha vki utánoz, és nem tudom, hogy hogy mondjam el neki, nem akarom megbántani.
2010. febr. 18. 19:53
 1/8 anonim ***** válasza:

Csináld Vele ugyanezt, szerintem megfogja érteni:)

Ha nem akarsz ennyire drasztikus beavatkozást:P, akkor ha mentek együtt vhova akkor mutass a kirakatra h. jééé ez mennyire jól áll neked, ilyenekre gondoltam:)

2010. febr. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Megértelek...hívd át hozzátok aludni és nézzetek meg egy filmet meg szórakozzatok aztán meg amikor lefekvéshez készültök mond neki hogy figyi mondhatok valamit...kérlek ne utánozz...ez biztos jó lesz...

Remélem hasznos lesz és a barátnőd nem fogja rossz néven venni :)

2010. febr. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyanilyen a barátnőm,nagyon idegel
2010. febr. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Jaj istenem, de jó, hogy nekem már nincs suli. Ott mindig ez ment, sok barátnőt fogyasztottam el emiatt, sokan utánoztak.

Nekem az jött be, hogy csináltak valami nagyon nagyot. Valami meghökkentő változást, amit már nem mert leutánozni így megszégyenülve felhagyott a próbálkozással.

Rettentő idegesítő, de nekem a pasik azt mondta, hogy ez az egyik legnagyobb elismerés, mert azért utánoz mert tetszik neki a stílusod és példaképnek tart. Szerintem csak nincs egyénisége és egy üres szánalmas ember, dehát kitudja.

2010. febr. 18. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
engem is már nagyon idegesít..
2010. febr. 19. 18:20
 6/8 anonim ***** válasza:

Ne, ne akarj emiatt belemenni valami véres vitába! Régen én is így voltam egy barátnőmmel, elkezdte másolni a stílusom, mind öltözködésben ,mind zenében, de még a mozdulataimat is!

Aztán egyszer elhatároztam, hogy megbeszélem vele, de csak azt értem el, hogy megsértődött, mert ő úgy nézett rám és erre az egészre, hogy csak jó hatással vagyok rá és mellettem fog majd kibontakozni....

Utána csomó ideig lelkiismeret furdalásom volt, a tetejébe még el is távolodtunk egymásból....

2010. febr. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
De nem tudom, hogy mit csináljak. Mindenképpen meg kéne vele beszélnem, mert így nekem nagyon rossz, és ha így hagyom, megint én jövök ki sz*rul.:/
2010. febr. 21. 20:01
 8/8 anonim ***** válasza:

Én úgy szoktam,hogy mutatok valami gázos ruhát, és tudom,hogy úgyis megveszi..

Egyszer azt mondtam csináltatok egy szemöldök piercinget, és direkt megcsináltatta.

De ez nem barátnő volt,hanme kb ellenség.

2010. febr. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!