Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Barátnőmnek szőrös a keze,...

Barátnőmnek szőrös a keze, nem akarom őt megsérteni sem, de engem zavar! Hogy tudnék vele beszélni ezügyben?

Figyelt kérdés
2011. szept. 6. 11:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
58%
Neked is szőrös, az meg Őt zavarja lehet! Epilláljátok le mindketten!
2011. szept. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
64%
Már bocs,de miért téged zavar?Nem nagyon értem: Ciki neked vagy mi?
2011. szept. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
39%
Hát igen, nyilván ciki neki... mondd neki, h nem ártana, ha a kezét is szőrtelenítené, pl. gyanta.
2011. szept. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem sem túl esztétikus, nem szép ha egy nő szőrös, én epilálom a karom, engem zavar. Ha szeret, nagyon szépen kedvesen mosolyogva megkérdezheted, hogy nem gondolt-e még arra, hogy szőrtelenítsen. Annak idején, mikor megismerkedtem a párommal, még én sem figyeltem a részletekre. Volt, hogy felhívta a figyelmem dolgokra, amit nem vettem észre, vagy nem tartottam fontosnak, nem sértődtem meg, sőt rájöttem, hogy igaza volt.
2011. szept. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
86%
Ha szereted, elfogadod így. Csak nem orángután feeling van a lánynál. :D Vagy beszéld meg vele, de nem garantálom, h nem sértődik be, vagy hogy nem csorbul az önbecsülése utána!
2011. szept. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

nem tudom ezt miért itt kell megkérdezni. Úgy értem, az én párom pl. simán megmondaná, kertelés nélkül, nyilván nem bunkón, de nem azon aggódna hogyan mondja meg. Hisz mindent megbeszélünk, ezt is simán megmondhatná és még csak meg sem sértődnék. Mondjuk mi már 5 éve vagyunk együtt, ti nem tudom mióta.:)


De pl. párom egy vicces poénnal jegyezné meg, vagy épp viccelődés közben, ő ilyen, nem tudom te milyen típus vagy!


23N

2011. szept. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
87%
Nagyon finoman, mert könnyen sértődés lehet a vége. Én sosem szőrtelenítettem a kezem, bár nem is feltűnő a szőr, viszont legfeljebb csak szőkíteném. Fogtál már olyan kart, ami borotvált/epilált? 1 nap után szúr, mint a fene (nekem többhez is volt szerencsém). Nagyon finoman kérdezz rá, hogy gondolt-e már ilyenre? Ha nem akarja, akkor ne erőltesd! Ez nem olyan, mint mondjuk a szőrös láb, vagy hónalj.
2011. szept. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
44%
Akárhogy mondod, meg fogod bántani...
2011. szept. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
20%

szerintem úgy is mondhatnád neki, hogy pl. viccesen: "kicsim, leborotváljuk a karunkat?:D én is és te is:D" és majd mondod neki, h milyen selymes a kezed, ez a borotválás nem is volt olyan rossz ötlet, tetszik, borotváld le mindig:)

hátha nem sértődik meg...de ez nem telejsen biztos, na meg neked is le kell borotválni:D

2011. szept. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

am sztem is, ha igazán szereted, ez ne zavarjon:) ez téll nem olyan, mint ha máshol lenne szőrös...sokan nem szőrtelenítik:)

ha nem túl szőrös, akkor semmi értelme...akkor meg az fog zavarni, ahogy nő a szőr:D

szia

2011. szept. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!