Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tegnap vettem egy cipőt a New...

Tegnap vettem egy cipőt a New Yorkerben és kicsi! Van esélyem arra hogy visszacseréljék?

Figyelt kérdés
Volt rajtam kb 3 órát, de nem látszik rajta. Szerintetek visszacserélik? Megvan a számla és a rajta lévő cédula is!
2015. ápr. 8. 11:16
 1/7 manó1235 ***** válasza:
Szerintem vissza kell cserélniük. :)
2015. ápr. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ott nem próbáltad fel?
2015. ápr. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Még jó, ha blokkod van, mindent lehet. Pláne ha nem a pénzt kéred vissza, hanem csak cserélnél. :)
2015. ápr. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Talán, de ne bízz benne.

Cipőnél nem szeretnek cserélgetni. Ha meg annyi eszed nem volt hogy ott felpróbáld arra nem lehet mit mondani.

2015. ápr. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Kedves utolso! Nem tudom hogy jossz te ahhoz hogy ilyen hangnemben irj! Kepzeld el, nem nekem volt hanem ajandekba vettem es azt mondta az illeto hogy 40-es cipot hord! En megvettem, csak eppenseggel nem volt jo. Ennyi!

A tobbieknek koszi a normalis valaszt! Latszik hogy kinek volt gyerekszobaja! :) tovabbi szep napot!

2015. ápr. 8. 12:27
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne aggódj visszacserélik, 100% :)
2015. ápr. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
En is nagyjából igy jártam. Az en egyesületemben(verseny szint, tanc) is ugy volt hogy versenyre rendeltünk a NewYorkerbol. 38as a lábam, de kicsi volt es masik városból, de visszaküldtuk es kicserélték, úgyhogy neked is ki fogjak, nyugi :)
2015. ápr. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!