Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon kicsi a mellem, ez...

Nagyon kicsi a mellem, ez mennyire rossz, ha emellett vékony vagyok? Van még rá esély, h nőjön?

Figyelt kérdés

A korombelieknek mind nagyobb van, még azoknak is, akik vékonyak :/ Nem mások szólják le nekem, sőt a barátaim mind azt mondják, h hozzám illik a kis mell, és nekem nem baj, h az, mert alacsony is vagyok, meg vékony is...

Olyasmi testalkatom van, mint Keira Knightleynek, csak én 160 cm vagyok....

[link] ez mennyire rossz? Az arcom elmegy, de nem túl szép, a hajammal úgy-ahogy elégedett vagyok, meg azért nem vagyok az a pálcika, mert van lábam, meg Keirához képest jobban összébb megy a derekam, és nála a fenekem is aránylag nagyobb picit. Csak mostmár idegesít a kicsi mellem, mert még az A-s melltartó is teljesen fölösleges, mert nincs is mit tartani alulról, csak úgy rajta van a mellemen :'( Szóval még abban is van egy kis hely, és ez egyszerűen szörnyű, megőrülök!!!

Lányok! Milyen tapasztalataitok vannak? Van még rá esélyem, h még nőjön, mert elméletileg 20-22 éves korig nőhet, dehááát... a korombelieknek már mind akkora van, mint a végleges állapota :'((

Ha azt mondanátok, h ne foglalkozzak ezzel, már most mondom: eddig nem is foglalkoztam ezzel, de mostmár azért nagyon zavar, mert nem tudok majd szép melltartókat hordani, sőt a szép, mellben kivágott felsőket is kerülhetem, mert csak nevetséges lennék, meg minden..... nem is beszélve arról, h mennyire szégyellem magam a strandon, főleg majd a barátom előtt.....



2015. ápr. 5. 17:51
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
Hany eves vagy most?:)
2015. ápr. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Ja, bocsi, tényleg, az lemaradt: 16 leszek.
2015. ápr. 5. 17:59
 3/21 anonim ***** válasza:
28%

akkor az nem is melltartó, hanem bimbótakaró! :D Sose értettem, hogy a kis mellű nők mi a franckarikáért költenek "melltartóra" ha egyszer nincs is mit tartani nekik :D

Ha kicsi, akkor kicsi.

El kell fogadni, hogy akkora amekkora és kész.

Engem nem zavarna, de az kifejezetten idegesít, hogy melltartót vesznek, mikor az teljesen indokolatlan...

2015. ápr. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Hát köszi, sokat segítettél; igen valóban jó a megnevezés.... és tényleg fölösleges lenne még toppot is hordanom, mert teljesen fölösleges. Most aztán sokkal boldogabb lettem. Azért hordanak a kismellűek is melltartót, h ők is nőnek érezhessék magukat, és a melltartótól egy kicsit nagyobbnak is tűnik (persze nem a push-up-ra gondolo, attól persze, bár az ilyen kicsi mellen az sem segít...).
2015. ápr. 5. 18:07
 5/21 anonim ***** válasza:
79%

Én is vékony vagyok, kb 20 éves korom inkább sovány voltam. Kb akkor kezdtem nőiesedni, lett szépen csípőm és elöl sem vagyok már teljesen deszka, bár tény, hogy így is kicsi maradt. De nekem kb 22 éves koromig "nőtt". Viszont, mivel a mell javarészt zsírszövetből áll, ha gyarapodik a testsúlyod, akkor a melled is fog nőni.


A kretén előttem szólónak pedig csak azt üzenném, hogy a melltartó azért "kell" kis mellhez is, hogy ne látszódjon át a felsőn a mellbimbó, egyrészt, másrészt pedig legalább a melltartó méretével is nagyobbnak tűnik, ami nem kis önbizalomtöbbletet tud adni. Gondolom te vagy egy csökevényes agyú kisfiú vagy, vagy egy enyhén szólva is túsúlyos nő hatalmas kannákkal.

2015. ápr. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Változhat még a tested, hiszen fiatal vagy, viszont ha nem, akkor se bánkódj, minden testalkatnak megvan a maga bája, és főleg ne szégyelld a strandon, semmi okod rá!

A barátod pedig úgy fog szeretni ahogy vagy, pici cicikkel, vékonyan, neki így leszel tökéletes, nem kell emiatt aggódnod. :)

2015. ápr. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Most valamiért divat a melltartó, mint női ruhadarab - amikor az én cicim megnőtt, akkor csak az öreg nénik hordták, akinek vissza "kellett" emelni a cicijüket az eredeti helyére már. Halál ciki ruhadarab volt, kislányon el sem képzelhető!

Akinek nem kellett tartani a mellét, az nem hordott. Úgyhogy én így is maradtam, melltartó nékkül. Meg se tudnám szokni. szóval 5-10 év múlva megint más divat lesz már - mind viseletben, mind női testalkatban. A XX. század során már 2x is volt divat akis mell, sovny testalkat. Amivel most elégedett lennél, avval "szívnál" 15 vagy 40 év múlva, mert mindig kitalálnak valamit, hogy csak bizonyos testalkat számít nőiesnek a divatvilágban.

2015. ápr. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Ne vedd végleges állapotnak a mellméretedet! Nőni fog egész biztos. Amiatt ne legyen semmilyen önértékelési problémád hogy még ilyen kicsi! Nyugodtan hordj melltartót ez nagyon nöies ruhadarab, és segít addig amíg kialakul a végleges testalkatod. És ami a legfontosabb, nem a mellméret határozza meg agy lány nőies mivoltát. Ha gyakorlatilag nincs melle egy lánynak mert olyan kicsi, attól még lehet ugyan olyan vonzó mint bármelyik másik lány. Ha csinosan öltözöl, ápolt vagy ami biztos hogy jellemző rád így a leveled alapján, semmi okod kissebbrendűnek érezni magad. Tehát legyél magabiztos, vidám, pozitív életszemléletű és az önbizalmad helyre áll!
2015. ápr. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Nem kimondottan a divatvilág szerint nézem magam, a kis mell az kicsi és kész, az nem lehet divat, max az, h valakinek kimondottan a nagy mell tetszik, másoknak meg az átlag méretű... de olyan, h az annyira kicsi tetszen, h még az A-s melltartó is nagy rá, nem hinném, h bármelyik pasinak bejön, és kétlem, h az valaha is divat legyen :/ Nem is mások mondják nekem, h csúnya vagyok, hanem én magam látom aránytalanul kicsinek és az zavar.. :(
2015. ápr. 5. 18:38
 10/21 A kérdező kommentje:

Az előző kommentem a 7-es válaszolónak szólt.

8-as válaszoló: Nagyon köszönöm 😊 ^.^ szeretek szépen öltözködni, és a ruháimmal kicsit tudom is ellensúlyozni a kis mellemet (pl derékban, vagy mell alatt megkötött ruháknál), de azért én tudom magamról, h a ruha alatt nincs szinte semmi mell :( próbálom én elfogadni magam, csak azért könnyebb lenne, ha egy A-s vagy inkább B-s kosarat kéne elfogadni, mint egy ilyen semmikét..

2015. ápr. 5. 18:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!