Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen sminktippeket ajánlotok...

Milyen sminktippeket ajánlotok egy ilyen típusú lánynak?

Figyelt kérdés

Sötétbarna hajam van (világosban gesztenyebarna-vöröses árnyalatú, sötétben majdnem fekete) és olívazöld szemem hozzá.

Ilyesmi:

[link]

(sötétben zöldes-barnának vagy szürkés-zöldnek tűnik, világosban egész világos, sokan kékes-zöldnek nézik).


Az arcformám valahol az ovális és a hosszúkás között van, az államnál kissé szögletes beütéssel.


Az eredeti hajam szőke, de sosem volt összhangban a szemem színével sem önmagammal viszont mióta váltottam barnára (ami szerintem jobban kiemeli a zöld szemet) eléggé bajban vagyok a sminkeléssel. Az arcom alapból picit sápadt egyszínű és nem túl sötét az arcbőröm sem, közepes árnyalatú. Ezen szeretnék változtatni, és a szemem színét még jobban kiemelni, ha lehet akkor inkább természetesebb natúrabb sminkekkel.


Profilból kb így nézek ki:

[link]

[link]


2015. ápr. 9. 22:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Azok a képek nem profilból vannak
2015. ápr. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
mindegy, nem is az a lényeg:)
2015. ápr. 9. 22:59
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát a szemekre,mondjuk ha nem szereted a nagyon élénk szineket v napközbe gyengén sminkelsz,akkor mindenféleképp tópszinü festék(szürkés barna),szürke szemceruza és tus,bármilyen szemfesték ami világos,neutrális de csillogó,pl pezsgő szinü.Ha valami szinesebbet akarsz,akkor a lila össz árnyalata.Az arcod sápadságára pedig,elsősorban foglalkozz az arcbőröddel,jó krémeket használj,napi többször kend be és elkell érni,hogy az arcod csillogjon,fényes legyen a bőröd,ez már óriási haladás,erre jó a MAC Strobe Cream például.Használj bronzositókat,enyhébb vagy picit élénkebb arcpirositókat,highlighterokat,nem tudom mennyire tudsz angolul,de ez egy nagyon jó videó,hogy hogy kell: https://www.youtube.com/watch?v=LRlkWb_87nU
2015. ápr. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!